20’lik Diş Çekimi

emres01

Hectopat
Merhaba. Bugün diş ağrımdan dolayı doktora gittim. Muayene sırasında 20’lik dişimin çıktığını söyledi. 24 yaşındayım.
Diş doktoruna gittiğimde pek ağzımı açamıyorum, midem bulanıyor ve öğürmeye başlıyorum bazen. Doktor aletleri ağzıma soktuğunda oluyor bu. 20’lik diş çekimi uzun sürüyor mu? Ortalama kaç dakika sürüyor?

Benim 20'lik dişim 13 yaşımdayken çıkmış. Hiç fark ettirmedi. Diş doktorunda gittiğimde öğrendim. Uyuşturup çekerler normal işlemlerle.

Hocam gömülü konumda bulunmayan diş çekiminin gerçekleştirilmesi işlemi için ameliyat gibi bir işleme neden bulunmadığı için 10-15 dakika yaparlar. Gömülü dişlerde çene yapısı ve diş yapısına göre en fazla 1 saat sürer.

Hocam gömülü konumda bulunmayan diş çekiminin gerçekleştirilmesi işlemi için ameliyat gibi bir işleme neden bulunmadığı için 10-15 dakika yaparlar. Gömülü dişlerde çene yapısı ve diş yapısına göre en fazla 1 saat sürer.
Hocam benim yarısı çıkmış. “Cerrahi işlem” demişti. Galiba uzun sürecek.

Hocam en fazla 1 saat sürücektir.

Kökü gözükmüyorsa daha uzun sürer yanlış bilgilendirme yapmayın adam kendini ona göre hazırlasın uzayınca telaş oluyor kendimden biliyorum 2.5 saat sürdü ayıptır söylemesi :D.
Yarısı çıkmış yazılmış görmedim pardon o zaman 1 saati geçmez.

Teşekkür ederim yorumlarınız için. Benim ağzımı açamama gibi bir sorunum var ya. O olmasa 3 saat sürse bile farketmez ama bulantı sorunum var. Bulantı içeceğim gitmeden önce bakalım nasıl olacak.

Geri
Yukarı