21.000 TL laptop önerisi

Kronik sorunları ya da farklı sorunları var mıdır Casper'in sizin önerdiğiniz ile Casper arasında güç farkı var mıdır yanlış anlamayın bilmediğimden soruyorum.

Bir de AMD ile sorun yaşar mıyım?

Kronik sorunları ya da farklı sorunları var mıdır Casper'in sizin önerdiğiniz ile Casper arasında güç farkı var mıdır yanlış anlamayın bilmediğimden soruyorum.

Malzeme kalitesi kötü ve fazla ısınan bir model hocam, aradaki fark 11800h 5600htan daha güçlü bir işlemci.

Bir de AMD ile sorun yaşar mıyım?

Yaşamazsınız işlemci tarafinda iyiler.

Benim kullancağım programlarda işlemci gücü çok önemli RTX 3060 takılı Intel olan bir laptop bakıyorum acaba başka bir model biliyorsanız önerebilir misiniz?
Bu bütçeye hem kasa kalitesi iyi hem işlemcisi en üst seviye hem de RTX 3060 bulmak çok zor, bütçeyi arttırmanız gerekiyor.

Bunun işlemcisi gayet iyidir ve ciddi bir problemi yok. Ancak kasa ve panel olarak Omen kalitesi beklemeyin ama tabii ki Victus'un kötü olduğu anlamına gelmiyor bu.

Geri
Yukarı