21.000 TL'ye GIZEM KUSKU-BRUSH nasıldır?

jrfuki

Centipat
Daha fazla  

i5 12400F yükselterek 21 bin TL'ye bu sistemi aldım.
Oynayacağım oyunlar,
Knight Online.
Rise Online.
LoL.
CS:GO 2
PUBG.
Harici bir şey oynamam. 2. el güvenemedim, sıfır olarak değerlendiriniz. 2 ay öncesine göre bile piyasa artmış çok beklemeden almak istedim.
2-3 gündür bakıyorum, en uygun bu gibi geldi. Intel ve NVIDIA dışına çıkmak istemiyorum. Oynadığım oyunların yapısı gereği ve kullanım alışkanlığından ötürü.

Bugün sipariş ettim, sipariş iptal butonu açık fakat şu an için hala bana göre en iyisi gibi. Gözümden kaçan ya da daha iyi seçenek varsa tavsiyelerinize açığım arkadaşlar fakat bütçeyi 23-25 bandına çekmeyiniz zaten 18.000 düşünürken buraya geldim. Malum biraz daha demenin sonu yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel gözüküyor. GameGaraj'da 21 bin TL'ye Ryzen 5 5600 / 4060 vardı. O da değerlendirilebilirdi bir ihtimal. İyi günlerde kullanın.

Psu konusunda olumsuz yorumlarınızı dikkate alarak var mı tavsiyeniz ? Yani bu fiyata Intel işlemci ve nvidia ekran kartı öncelik olacak şekilde 21 bin TL ‘ye ne öneriyorsunuz ? Yada bu şekilde kalsın mı ?

Güzel gözüküyor. GameGaraj'da 21 bin TL'ye Ryzen 5 5600 / 4060 vardı. O da değerlendirilebilirdi bir ihtimal. İyi günlerde kullanın.
Amd istemediğim için bunu tercih etmiştim .Sanırım i5 12400F ile Ryzen 5 5600 denk işlemciler.

Rampage kasa ve PSU var alınmaz bu ürün, daha iyi öneriler çıkabilir. Sonradan gördüm zaten satın almışsınız, keşke önce konu açsaydınız, iptal etmenizi öneririm Rampage PSU kullanılmaz.
Yerine ne öneriyorsunuz ?

Şu an için fazla bakmadım ancak şunu söyleyebilirim o aldığınızı iptal edip yine aynı sistemi özelleştirme ile kasayı en azından Thermaltake yapıp alabilirsiniz diyebilirim, Rampage PSU alınmaz hocam.

650 ₺ fark ile bu nasıl olur sizce? Thermaltake aşırı pahalı.

Dosya Ekleri

• IMG_6752.jpeg
    IMG_6752.jpeg
    170,6 KB · Görüntüleme: 10
650 ₺ fark ile bu nasıl olur sizce? Thermaltake aşırı pahalı.
Yani hocam pek başarılı bir PSU olduğunu düşünmüyorum ancak ben olsaydım Thermaltake olan kasayı alır geçerdim kafam rahat olurdu, ne desem bilemedim, muadil sistem de bilmiyorum, size kalmış bir durum, en kötü yine konu açıp sistem önerisi alabilirsiniz.

Yani hocam pek başarılı bir PSU olduğunu düşünmüyorum ancak ben olsaydım Thermaltake olan kasayı alır geçerdim kafam rahat olurdu, ne desem bilemedim, muadil sistem de bilmiyorum, size kalmış bir durum, en kötü yine konu açıp sistem önerisi alabilirsiniz.
Thermaltake alınca fiyat 23 bin tl geçiyor .O zaman da o paraya 4060 Tİ geliyor .Yani ne kadar kötü olabilir ki diyorum .Gördüğüm kadarıyla işlemci ekran kartı olarak iyi görünüyor .Ramlar altı üstü ram ne kadar kötü olabilir ki . PSU gelirsek arkadaşlar haklı olabilir ama nerden baksanız piyasada bolca satmış çok berbat olsa hala satmazdı diye düşünüyorum .Birde yerine önerilen muadil için +1500 verilmesi gerekiyor zaten o kadar verince insan bir zahmet kaliteli olsun diyor.Aynı fiyata PSU en yakın +650 bitfenix oda aman aman bir fark etmeyecekse hiç değişiklik yapmayacağım sistemimde bu şekilde siparişim devam edecek

Yeni konular

Geri
Yukarı