21.1.1 güncellemesi

Ben indirdim ve Battlefront II oyununda fps düşmesi ve droplar yemeye başladım. Şimdi DDU ile silip önceki kullandığım sürüme geçeceğim. Lakin RX 560 kullanan arkadaşımda herhangi bir sorun çıkartmadı.
Modelden modele optimizasyon farkı olabiliyor. Bende RX 570 var dün geçiş yaptım ve bir sıkıntısını görmedim.

Ben yükledim.
Çok bir FPS artmadı ama 1-2.
Daha WattMan almadım.
Eğer alırsam direk 20.11.2'ye döneceğim.
Bu sürücü iyi gibi duruyor ama daha herhangi bir problem yaşamadım.

Ben indirdim ve Battlefront II oyununda fps düşmesi ve droplar yemeye başladım. Şimdi DDU ile silip önceki kullandığım sürüme geçeceğim. Lakin RX 560 kullanan arkadaşımda herhangi bir sorun çıkartmadı.
Düzeltme. Drop oyun kaynaklı bir sorunmus. Driver sildikten sonra anladım lakin is isten geçmişti.

Bende de RX 580 var deneyimlerini aktarırsan sevinirim, bu zamana kadar bir sıkıntı yaşadın mı?

Hayır. İşlemcim RX 580 için %7'lik bir darboğaz yapsada çok memnunum. Ayrıca yeni driver ile daha iyi hale geldi. RX 580 çok ısınmasıyla bilinir. Tek sıkıntısı o. Ama undervolt yapınca 70'i bile görmüyorum. Tavsiye ederim...
Bunu yazdıktan sonra WattMan hatası almaya başladım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim 5600 XT ekran karti RDR 2 oynuyorken atiyordu 21.1.1 yukledim ama hala ayni geri eski sirume dondum bir de bu atma sorunu neden var? RDR 2 crackfix yukle duzelir diyorlar dogru mu?

Bendede Rx 580 var deneyimlerini aktarırsan bende bu zamana kadar bir sıkıntı yaşadın mı ?

Hayır. İşlemcim RX 580 için %7'lik bir darboğaz yapsada çok memnunum. Ayrıca yeni driver ile daha iyi hale geldi. RX 580 çok ısınmasıyla bilinir. Tek sıkıntısı o. Ama undervolt yapınca 70'i bile görmüyorum. Tavsiye ederim...
Bunu yazdıktan sonra WattMan hatası almaya başladım :)
Anladım Watman hatasını bende alıyorum ya :D ,yaptığın undervolt ayarlarını gösterme şansın var mı ? işlemcim dar boğaz yapmıyor ama ekran kartımın ısınmasından dolayı fanları çok yüksek sesle çalışıyor.

Wattman 40 yılda bir oluyor zaten. Benim işlemci ile alakalı muhtemelen...
Oyunda aktif ediyorum bu ayarı. Fan boşta 800 küsür rpm dönüyor çünkü. Oyun oynamayınca rahatsız ediyor.

Dosya Ekleri

• amd 1.png
    amd 1.png
    176,1 KB · Görüntüleme: 31
  • amd 2.png
    amd 2.png
    163,9 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Geri
Yukarı