21.5" ile 23" arasında ne kadar fark var?

faceitlife

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba bu gece hepsiburada'dan alelacele bi monitor siparisi verdim. Bayadir aklimdaydi bi monitor almak laptop kullaniyorum ve oyun olarak sadece CS:GO oynuyorum. Sitedeki %18 indirimi gordum ve takip ettigim Acer monitor 21.5 inc 395 TL'den 335 TL'ye dusmus ve indirim 12'de bitiyordu 20dk kala apar topar siparis verdim. Normalde vizelerden sonra alacaktim bari indirimden yararlanalim dedim. Ancak alirken gordüm ama ilgilenmedim ayni monitorun 23 inc versiyonuda vardi 40 TL farkla. Sonradan dank etti ve baya pisman oldum 23 almadigim icin ancak artik indirim falan bitti zaten is isten gecti. Sadece merak ediyorum 23'le 21.5 arasinda ne kadar fark var acaba? Goruntu kalitesi falan pek umrumda degil. Ogrenci oldugum icin fiyati en uyguna baktim laptobun dibine girmekten biktim :D Bilgisayari baya dibine girerek oynuyorum acaba siparisi iptal edip baska bi zaman 23 inc mi alsam diye dusunuyorum beklemeye deger mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
1489825071335.png

Hepsiburada sitesinden bahsettiğin modeller Acer 21,5 ve 23,5 olan monitörler, ekran boyutu dışında aralarında herhangi bir fark yok. Bende senin gibi bu modeller arasında kalıp 21,5 boyutunda Viewsonic aldım, 23 boyutunda olanların büyüklüğü 21,5 boyutuna göre fark eder.

Hepsiburada sitesinden bahsettiğin modeller Acer 21,5 ve 23,5 olan monitörler, ekran boyutu dışında aralarında herhangi bir fark yok. Bende senin gibi bu modeller arasında kalıp 21,5 boyutunda Viewsonic aldım, 23 boyutunda olanların büyüklüğü 21,5 boyutuna göre fark eder.
Aynen bende bu seçenekler arasında kalıp acer aldım umarım pişman olmam, csgo gibi FPS oyunlarında ekranın dibine girerek oynamayı sevdiğim için 21.5 aldım 23 inch boyutunun büyük gelebileceğini düşündüm hayırlısı olsun artık :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı