21.5" monitör ekran değişimi mi gerekli?

reredo

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Fotoğrafta gördüğünüz artık iz mi desem soyulma gibi bir şey mi desem neyse artık sanırım birkaç hafta önce monitörü taşırken veya herhangi bir cismin çarpmasıyla oluştu. Ne kadar silsem de hiçbir şekilde geçmedi belli ki leke falan değil. Açık renkler varken iz fena belli oluyor ve rahatsız ediyor. Cam mı panelin mi değişmesi lazım? Ücreti nedir? Yardımcı olursanız sevinirim. Garantisi kayıp zaten garanti kapsamına gireceğini hiç sanmıyorum. Satmak istesem de herhangi birinin alacağını pek düşünmüyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20210727_180732.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20210629_144351.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 37
Öyle, ama yapacak bir şey yok.

Ortalama nedir fiyatı? Benim monitörün fiyatı internette 1100TL gözüküyor. Hadi 900 desek 2. elden falan o iz ile anca 600e gider. Bu halde satıp yenisini almak daha mantıklı değil mi?

Ortalama nedir fiyatı? Benim monitörün fiyatı internette 1100TL gözüküyor. Hadi 900 desek 2. elden falan o iz ile anca 600e gider. Bu halde satıp yenisini almak daha mantıklı değil mi?
En mantıklısı kabul gören bir fiyattan elden çıkarıp yeni bir monitör almanız, tercihen 144Hz ve 24".

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…