21.900 TL'ye Samsung S23FE almak mantıklı bir karar mı?

AKACANTR

Hectopat
Arkadaşlar yaklaşık 24 bin TL bütçem vardı, dün akşam Samsung Galaxy S23FE 256 GB siparişi verdim. Fakat seçimim doğru mu hala kafam biraz karışık aynı fiyata daha iyi özellikler sunan telefonlar var. Ama asıl alma amacım Galaxy Watch 6 classic ve Buds 2 prom olmasıydı. Yani ekosistem açısından bu kararı verdim ama kararım sizce doğru mu yoksa alabileceğim daha iyi telefonlar var mıydı?

Ne aradığınıza bağlı. Kamera ve Samsung arayüzü istiyorsanız doğru bir seçim olmuş. Hayırlı olsun.

İndirimde S23 128 GB bugün 24.999 TL'ye düşmüş. Onu yakalayabilseydiniz daha iyi olurdu.

Ne aradığınıza bağlı. Kamera ve Samsung arayüzü istiyorsanız doğru bir seçim olmuş. Hayırlı olsun.

İndirimde S23 128 GB bugün 24.999 TL'ye düşmüş. Onu yakalayabilseydiniz daha iyi olurdu.
Hem ekosistem hem de arayüz olarak beğendiğim bir cihaz o kısımda hiç pişman değilim tabi.

S23 konusunda ise indirimi yakaladım ama siparişi iptal etsem en az 2 gün iadeyi beklerdim ve süre zarfında zam bile gelebilirdi ve galiba indirim birkaç saat sürdü sadece yani geleceği göremediğim için kaçırdım ama sağlık olsun yapacak birşey yok.

İşlemci Exynos olduğu için performansınından şüpheliyim ama telefon güzel. Samsung'un arayüz kalitesi ve müşteri hizmetleri diğerlerinin çok önünde olduğu için iyi bir tercih derim.

Alternatif cihazlar var lakin ekosistem açısından size en uygun cihaz S23 FE gibi görünüyor. Bence doğru seçimi yapmışsınız, hayırlı olsun.

256 GB'lık sürümünü zaten 21.900 TL'ye satın aldım ama yine de teşekkür ederim.

Pardon hocam 24000TL bütçeyi 24000TL'ye almışsınız gibi okudum hayırlı olsun bende alacağım bu akşam inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…