21 Aralık kış indirimlerinde Elden Ring indirim alır mı?

CS Relboron

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar merhaba, Dark Souls ile başlayan souls like serüvenimde inanılmaz keyif aldım, önce Dark Souls serisi sonrasında Sekiro ve son olarak Lies of P bitirdim, çok şükür sağlığım yerinde bazı sinirlenmeler dışında herhangi bir sağlık problemi yaşamadım :)

Şimdi Elden Ring'e geçiş yapmak istiyorum, fakat zamanında 600 lirayken almadım, şu an Steam'de epey zamlanmış durumda. An itibarıyla %20 indirimli satan birinden alabiliyorum Steam'den, fakat acaba kış indirimini beklesem mi diyorum, sıkı takip edenler bu konuda daha bilgili diye düşünüyorum Elden Ring için bir indirim söz konusu olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Elden Ring'in yapımcıları genel olarak en eski oyunlarına bile çok kıt indirim yapan bir firma, özellikle dolara geçtikten sonra Steam üstünden "indirim" olsa dahi alınmaya değmeyeceğini düşünüyorum. Oyun ne kadar mükemmel olursa olsun kıt bir indirim oranıyla o kadar paraları hak etmiyor benim görüşüm.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim hocam ben hak edip hak etmemesinden ziyade şuan %20 indirimli bakiye satanlardan dolayı 900 liraya falan denk getirebiliyorum, fakat eğer kış indirimlerinde az da olsa indirim gelirse bu fiyat daha da aşşağıya inecek o yüzden sormuştum. Sanırım 21 aralığı beklemek en iyisi zaten çok birşey kalmadı.

Ben olsam alırdım 600 küsure aldım 1000 küsur olsa da alırdım ilk souls deneyimimdi ve cidden çok keyif alarak 130 saat sonunda %100 yaparak bitirdim oynadığım en iyi oyunlardan biri diyebilirim.

Geri
Yukarı