21 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
18000

@Artoria Pendragon ğDaha konunun ilk sayfalarında ben havale ile aldım yazmanız milletin kafasında soru işaretleri ve hatta komplo teorisi oluşturabilir. Rastgele bir öğrenci bu kadar hararetle havaleli reklam yapmazdı bence. Öğrencilik belgelerinizi alalım :D

Evet şu anda kararım Lenovo Gaming3 R7 16G/1TB-82K200WHTX | Laptop | Elektronik | Arçelik bu laptopu almak fiyat açısından bunu uygun buldum fakat tek sorun laptopumu satmaya çalışsamda kimsenin almaması.

Satılması çok zor, yüksek değer kaybıyla çok düşük fiyatlara satılma ihtimali var ama bu sefer de daha düşük fiyatlı laptop almak zorundasınız. Arge bilişimden stajyer öğrenci arkadaşlar eski laptopunuza belki teklif fiyat biçebilirler 😇 :D

Baştan sona okudum, sonra gidip google yorumlarını da okuyunca, konuyu açan arkadaşın yaşının küçük olduğunu varsayan bir "öğrencinin" olta attığını düşündüm. Özellikle 5 yıldızlı yorumlar bilerek imla ve yazım hatalı yapılmış gibi duruyor.

Stoklar arçeliktede bekodada bitmiş sizce gelir mi çünkü bu laptopun bu özellikleriyle birlikte minimum 30bine buldum.

Hocam herkes heşeye yorum yapıyor zaten. Yok şu şöyledir bu böyledir çok biliyor ya işte. Ben size net söylüyorum arayın arge bilişimi sorun fotoğraf isteyin. Kesinlikle kutusuna dokunulmamış bilgisayarlar.

Daha dün aldım deneme şansım olmadı. Valorant'ta duruma göre 200 ila 400 arası alıyorum.

Gören de arge bilişimden para aldım sanacak. Daha fazla üstelemiyorum ama ellerinde 5-10 tane var. Biterse bu fiyata böyle bir bilgisayar zor bulursunuz.

Ciddi ciddi almayı düşünüyorum siz memmun musunuz haila durum nedir? Oyunlarda akıcı Full grafik rahat oynatıyor mu?

@Artoria Pendragon ğdaha konunun ilk sayfalarında ben havale ile aldım yazmanız milletin kafasında soru işaretleri ve hatta komplo teorisi oluşturabilir. Rastgele bir öğrenci bu kadar hararetle havaleli reklam yapmazdı bence. Öğrencilik belgelerinizi alalım :D

satılması çok zor, yüksek değer kaybıyla çok düşük fiyatlara satılma ihtimali var ama bu sefer de daha düşük fiyatlı laptop almak zorundasınız. Arge bilişimden stajyer öğrenci arkadaşlar eski laptopunuza belki teklif fiyat biçebilirler 😇 :D

baştan sona okudum, sonra gidip Google yorumlarını da okuyunca, konuyu açan arkadaşın yaşının küçük olduğunu varsayan bir "öğrencinin" olta attığını düşündüm. Özellikle 5 yıldızlı yorumlar bilerek imla ve yazım hatalı yapılmış gibi duruyor.

Onlara nasıl ulaşabilirim?

@Artoria Pendragon ğdaha konunun ilk sayfalarında ben havale ile aldım yazmanız milletin kafasında soru işaretleri ve hatta komplo teorisi oluşturabilir. Rastgele bir öğrenci bu kadar hararetle havaleli reklam yapmazdı bence. Öğrencilik belgelerinizi alalım :D

satılması çok zor, yüksek değer kaybıyla çok düşük fiyatlara satılma ihtimali var ama bu sefer de daha düşük fiyatlı laptop almak zorundasınız. Arge bilişimden stajyer öğrenci arkadaşlar eski laptopunuza belki teklif fiyat biçebilirler 😇 :D

baştan sona okudum, sonra gidip Google yorumlarını da okuyunca, konuyu açan arkadaşın yaşının küçük olduğunu varsayan bir "öğrencinin" olta attığını düşündüm. Özellikle 5 yıldızlı yorumlar bilerek imla ve yazım hatalı yapılmış gibi duruyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı