2100 TL PC toplama

Ben i3 3110m, 4gb ram, intel hd graphics 4000 lenovo laptopta en düşük grafiklerde oynuyordum pubg mobile. Tam olarak kaç fps aldığımı söyleyemem bakmamıştım hiç ama 30-60 arası gidip geliyordu. Sadece oyunun başında uçaktan atladığımda map in yüklenmesi uzun sürüyordu onu hatırlıyorum :) geç geliyordu binalar falan.
Hocam yüklenme bilgisayarda SSD olursa daha hızlı olur.
Peki RAM'i kaç önerirsiniz ben 2×4 yerine tek slot 8 GB takmayı düşünüyorum ileride bir 8 daha atıp 16 yaparım tek slot zararı var mıdır?

8x2 alırsanız çok fark eder. İleride bir 8 daha alacaksanız tek slot 8 GB RAM alabilirsiniz.

8x2 alırsanız çok fark eder. İleride bir 8 daha alacaksanız tek slot 8 GB RAM al.

8x2 alırsanız çok fark eder. İleride bir 8 daha alacaksanız tek slot 8 GB RAM'a.

8x2 alırsanız çok fark eder. İleride bir 8 daha alacaksanız tek slot 8 GB RAM alabilirsiniz.

Teşekkürler zaten tek 8 alıp ileride bir 8 daha atmak daha mantıklı. Öyle yapacam artık 8 GB bile yetmiyor ztn ileride 16 şart

Peki RAM'i kaç önerirsiniz ben 2×4 yerine tek slot 8 GB takmayı düşünüyorum ileride bir 8 daha atıp 16 yaparım tek slot zararı var mıdır?

Hocam bu RAM'i alıp daha sonra bir tane daha bundan alabilirsiniz.

Topladığınız sistem güzel, ancak tek kanal 8GB alınıp sonradan 8 daha eklenirse güzel olur.
Bu RAM in 3000 mhz olan versiyonunu kullanıyorum şuan. Memnunum düşünebilirsin.

Topladığınız sistem güzel, ancak tek kanal 8GB alınıp sonradan 8 daha eklenirse güzel olur.
Hocam bu ram iyi midir Corsair Vengeance CMSX8GX4M1A2400C16 8 GB DDR4 2400 MHz CL16 Ram Fiyatları ve Özellikleri

Yeni konular

Geri
Yukarı