2100TL'ye sistem önerisi

crax1905

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar bu parçalar birbiriyle uyumlu mu? Psu yeter mi, parçalar kasaya sığar mı vs ?
Bir de bu sistem oyunları nasıl oynatır? Tavsiye de alabilirim.

• Anakart : Asus M5A97 EVO R2.0
  • İşlemci : AMD FX 8350
  • İşlemci Fanı : Cooler master hyper 212 evo
  • Ekran kartı : Asus gtx 670 directcu 2
  • Ram : Corsair vengeance 4 gb x 2 = 8gb 1866 mhz(kırmızı renkte)
  • Kasa : Gigabyte IF-233(700 watt idi sanırsam)
  • Hdd : Western Digital caviar black 1 tb 7200 rpm
  • Ssd : Samsung 840 evo 120 gb

Son düzenleyen: Moderatör:
670 yerine GTX 760 almalısın yada işlemciden kısarak GTX 770 almalısın. 
Onur bu ne ya işlemciyi düşürüp ekran kartınıda düşürmüşsün. Bence SSD kalksın. Ben 840 evo aldım ve hiç gerek olmadığını ertesi gün fark ettim. Ayrıca Aerocool kasa yerine Corsair 300r çok daha iyi olucaktır. Ekran kartınıda GTX 770 yapın.

SSD kalksın mı ? :) Şaka yapıyorsunuz herhalde. Yeni bir sistem topluyorsun ve SSD' siz ?

Ben aldım SSD SAMSUNG 840 EVO. Günlük kullanımda hiçbir işime yaramıyor. PC hızlı açılıyor o kadar. Oyun oynarken LOADİNG'te beklemeyim filan dedim ama oyunu SSD'ye kurmak gerekiyormuş. Zaten 120 GB kuramam ki. Oyun PC'sinde ekran kartı en önemli bileşen ona yüklenin. 
O dediğin mantıklı da arkadaş ssd istiyor galiba. Yoksa kart olarak bende bunu önerecektim. R9 280X TOXIC GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Amd Ekran Kartı
İllada SSD alıcaksa o zaman işlemciden kısmalı. Yada benim gibi hiçbir şeyden kısmasın GTX 760 alsın 2 sene sonra UPDATE yapar.:D

Ben aldım SSD SAMSUNG 840 EVO. Günlük kullanımda hiçbir işime yaramıyor. PC hızlı açılıyor o kadar. Oyun oynarken LOADİNG'te beklemeyim filan dedim ama oyunu SSD'ye kurmak gerekiyormuş. Zaten 120 GB kuramam ki. Oyun PC'sinde ekran kartı en önemli bileşen ona yüklenin. 

İllada SSD alıcaksa o zaman işlemciden kısmalı. Yada benim gibi hiçbir şeyden kısmasın GTX 760 alsın 2 sene sonra UPDATE yapar.:D

Kardeşim ben upgrade yapamayacağım için işlemci olarak bunu seçtim. Benim almak istediğim sistemde BF4'ü rahat oynayabilir miyim (40 fps veya üstü) ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı