212 men parfüm muadili

bjkworld26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• AMD Ryzen 5 3600 • MSI B450M-A Pro Max • Gigabyte GeForce GTX 1060 6 GB • 240 GB Gigabyte SSD / 500GB Samsung 970 EVO Plus / 2 TB western Green HDD • Kingston Beats 16 GB 3600 MHz RAM.
Arkadaşlar yıllardan beri DP'den C1 kodlu parfümü alırdım. Çok severek kullanırdım. Herkes de parfümümü sorardı. Bu 212 men parfümün muadiliymiş sanırım. Fakat son zamanlar DP'den aldığım bu parfüm çok bozdu. Önceden 2 fıs sıkardım. İnanın 3 gün kalırdı. Şimdi 1 saat kalmıyor. Bildiğiniz su sıkıyorum sanki, fiyatı da aşırı artmış durumda. Bargellodan 695 kodlu ürünü aldım. Aynı koku o da çok kalıcı değil. Bu kokuyu bilen bilir çok harika bir koku ve vazgeçemiyorum. Aynı koku ve kalıcılığı yüksek olan başka marka biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi öneririm. Parfümü üreten kişi İTÜ kimya mühendisidir ve kullandığı esansları 1. sınıf olup yurt dışından getirtmektedir. Youtube ta da kanalı vardır takip edebilirsin. Ben sürekli alışveriş yaparım ve inanılmaz memnun kaldım. Hatta bazı parfümlerini kullandığımda gelip soranlar bile oluyodu.
Emre BOSLU 212 Sexy Men 100ml Extrait Erkek Parfüm - EMRE BOSLU PARFÜM

Bu siteyi öneririm. Parfümü üreten kişi İTÜ kimya mühendisidir ve kullandığı esansları 1. sınıf olup yurt dışından getirtmektedir. YouTube'ta da kanalı vardır takip edebilirsin. Ben sürekli alışveriş yaparım ve inanılmaz memnun kaldım. Hatta bazı parfümlerini kullandığımda gelip soranlar bile oluyordu.
Emre BOSLU 212 Sexy Men 100ml Extrait Erkek Parfüm - EMRE BOSLU PARFÜM

Kalıcılığı nasıl acaba? Bir de bunu deniyeyim. 50 ML yok galiba.

Bazı parfümleri 1 hafta kalıyor giyside. Ama 24 saati garanti ederim.

Bana attığınız linkteki 212 men parfümü kullandınız mı? Şikayet var.com da bazı şikayetler okudum da kalıcılıkla ilgili

Bana attığınız linkteki 212 men parfümü kullandınız mı? Şikayet var.com da bazı şikayetler okudum da kalıcılıkla ilgili
Test etme imkanı buldum gayet hoş ve kalıcı bir parfüm. Uzun süreli kullanmadım. Benim kullandıklarım
Maison Francis Kurkdijan Baccarat Rouge 540, Maison Francis Kurkdijan Soir, Tiziana Terenti Kirke, Tiziana Terenzi Casanova, Xerjoff More Than Words, Aventus gibi parfümler. İçlerinden sadece Aventus 5-6 saat kalıcı diğerleri 1 hafta kıyafet üzerinde kalıyo. 212 de Aventus' tan daha kalıcı olduğunu düşünürsek 8 saat kalır. Ben memnun olmasam bu kadar çok çeşit parfüm almazdım herhalde. Bide işini nasıl yaptığını, işa nasıl hakim olduğunu bildiğim birisi. O yüzden gönül rahatlığı ile kullanıyorum. Bu ara Narcotic diye bir parfüm var çok övülüyo o parfümü de yakında katıcam koleksiyonuma.

Geri
Yukarı