22.000 TL iPhone önerisi

imsena

Picopat
Makaleler
4
Yenilenmiş, ikinci el varsa sıfır iPhone önerisi istiyorum. Hiç iPhone kullanmadım ilk defa kullanacağım. Mini modellerden ve SE modelinden önermeyin fazla küçükler. Diğer önerilere açığım. iPhone bilgisi olan ve iPhone ekosistemine hakim olanlar yazsın, öbür türlü her kafadan ses çıkıyor çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenilenmiş, ikinci el varsa sıfır iPhone önerisi istiyorum. Hiç iPhone kullanmadım ilk defa kullanacağım. Mini modellerden ve SE modelinden önermeyin fazla küçükler. Diğer önerilere açığım. iPhone bilgisi olan ve iPhone ekosistemine hakim olanlar yazsın, öbür türlü her kafadan ses çıkıyor çünkü.
iPhone 12 öneririm.

11 dışında istediğini al ama o parayı o cihazlara verirken için rahat edecekse tabii. Yenilenmiş cihaz almanı önermem, sıfır olarak alabileceğin bir iPhone zaten yok o yüzden mecburen ikinci ele yönelmen gerek. İkinci el bulduğun cihazları, durumunu ve fiyatını bizimle paylaşırsan daha iyi öneri verebiliriz.

Sıfır olarak iPhone 11 bile zor alınıyor. 2. El iPhone 12 almanızı öneririm.

İkinci el 12 ya da 12 Pro almanı tavsiye ederim.

İkinci el 12 alacağım karar verdim.

Bütçeyi 3-4K arttırıp ikinci el 12 Pro'da alabilirsin.

Benim kullanmadığım xs max var kozmetik harika pili iyi durumda günü çıkarıyordu normal kullanımda hemde premium hissiyatı var. 16-17 arasına satarım satacak olsam xs max bakabilirsin ama bu sene son güncellemesini alacak

Yeni konular

Geri
Yukarı