220 TL Mouse ve Mousepad Önerisi

AEmirhan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
G300 kullanmaktayım. Sol fare tuşu bozulduğu için yeni fare alacağım. İnternetten veya mağaza fark etmez ancak mağaza olursa daha iyi olur. Bütçem 220 TL 5-10 artabilir bu civarlarda yani.
Oyuncu faresi ve mousepad alacağım. Oynadığım oyunlar FPS, MOBA, RPG türleri. Ele rahat otursun, en az bir kaç makro tuşu olsun ve 2-3 yıl dayansın yeter.

Aklımda G402 var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Deathadder 2013 Essential: Razer Deathadder 2013 Essential Oyun Mouse Fiyatı

219 TL hem fiyatı bütçene uygun hemde kaliteli marka bir mouse. Öyle kolay kolay kırılıp bozulabilecek bir mouse değil istersen bir göz at.

Mouse Pad olayına gelirsek: Razer Renkli Desenli Oyuncu Mousepad - n11.com Anlattığım mouse için boyutu uygun sana zorluk çıkarmaz alan konusunda. 5-10 TL çıkabilir demiştin o yüzden 219 TL mouse ve 10 TL fiyat ile mouse pad önerdim.

Gameekstra'dan G402 aldım. Mousepad hediye gelecek. Eğer sevmessem G240 alacağım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı