2200 TL ile bilgisayar önerisi

Arkadaşlar DRAX-APU32 /AMD Ryzen 3 3200G/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA bu linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum. Sizce nasıldır? Bütçem 2200 TL oynayacağım oyunlar CS:GO, Rainbow belki GTA 5 yüksek ayarda oynatmak gibi bir düşüncemde yok

CS:GO işlemci tabanlı bir oyun olduğu için rahat oynarsın. Ryzen 3200G işlemci güçlü bir işlemci ekran kartı bakımından bayağı zayıf ama GTA 5 en düşük ayarlar 50 60 FPS civarı alabilirsin.
Arkadaşlar DRAX-APU32 /AMD Ryzen 3 3200G/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA bu linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum. Sizce nasıldır? Bütçem 2200 TL oynayacağım oyunlar CS:GO, Rainbow belki GTA 5 yüksek ayarda oynatmak gibi bir düşüncemde yok

2.el güzel 2 GB bir ekran kartı alırsan senin işine çok iyi görür.

Hocam bu fiyata 2. el bir sistem toplamak daha iyi olacaktır illaki sıfır olarak almak istiyorum dersen bütçeni biraz daha artırman gerekir.

Yüksekte değilde dusuk-orta grafikler için yeterli.
Bu kasanın bir geleceği yok. Fiyatı indirmek için 250W PSU koymuşlar. Kesinlikle önermiyorum. Benim şu anki ekran kartım ,RTX 2070, tek başına 250W'ı geçebiliyor.

.

.

.

.

.

2.400 küsur ediyor.

Geri
Yukarı