2200 TL'ye Telefon İçin Kulaklık Önerisi

kaancskn2001

Kilopat
Günde 4 saat seyahat ediyorum 3 saati tren geri kalanı ise metro ve otobüsle ve gittiğim üniversitede sınıftabile aşırı ses var. Sizce 2200 TL gibi bir para verip böyle bir kulaklık alınır mı? Çoğunlukla müzik dinleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sennheiser hd 4.50 öneririm 1300 tl gibi bir fiyat hatırlıyorum noice cancelling (Noice Gard) özelliği de var bayağı seyahat ediyormuşsun bu kulaklıklar rahatsız da olmazsın zaten adamların olayı o konfor için diyorlar kafa bandı falan da bayağı kaliteli diye okumuştum güzel bir koruma kabı da var pili bayağı gidiyor 27 28 saat okumuştum ama tabii noice gard dediğim muhabbeti kullanırsan biraz daha azalır eminim daha kalitelileri vardır ama bu fiyat bile pahalı yani 2200 gereksiz bence

Ne tarz bir kulaklık istediğinizi yazmamışsınız. Kulakiçi mi kulaküstü mü? Kablolu ya da Bluetooth olması fark eder mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı