2200₺'ye ekran kartı önerisi

Neleri test etmem gerekiyor kısacaa söyler misiniz?
-Öncelikle Furmark test edin.
-Gpu-z uygulamasından ekran kartı bilgilerini uyuşması açısından kontrol edin.
-Dış görünüm olarak kartta fiziksel olarak hasar var mı kontrol edin.
-Furmark önemli ama oyunlarda da test yapmanız önemli furmark da hata vermeyip de oyunlarda görüntü kesen ekran kartı gördüm, bu nedenle ekran kartını tam yüke sokabilecek bir oyuna girmeniz gereklidir.
-Son olarak da soğutma performansına da dikkat etmeniz gerekiyor, eğer yüksek ısıda çalışan kartlar alırsanız ömürleri daha kısa olur.
Genel olarak bunlara dikkat ettiğim için hiçbir alışverişimde sorun yaşamadım.

-Öncelikle Furmark test edin.
-Gpu-z uygulamasından ekran kartı bilgilerini uyuşması açısından kontrol edin.
-Dış görünüm olarak kartta fiziksel olarak hasar var mı kontrol edin.
-Furmark önemli ama oyunlarda da test yapmanız önemli furmark da hata vermeyip de oyunlarda görüntü kesen ekran kartı gördüm, bu nedenle ekran kartını tam yüke sokabilecek bir oyuna girmeniz gereklidir.
-Son olarak da soğutma performansına da dikkat etmeniz gerekiyor, eğer yüksek ısıda çalışan kartlar alırsanız ömürleri daha kısa olur.
Genel olarak bunlara dikkat ettiğim için hiçbir alışverişimde sorun yaşamadım.
Teşekkürler.

2.el mining kart almaktan iyidir değil mi dediğiniz 1060 1070 kartlar çok mu güncel çok mu iyi kartlar sanki.
2. el mining nasıl yapılmış önemli hepsi bende yaptım mining 1 sene boyunca kartımda sadece 7 fps düşüş oldu onu da temizleyip termal padleri değiştirdikten sonra 3 fps fark yaşadım sadece ki o da 1 sene sornaki oyun ve driver güncellemeleri hepsi yanılma payı normaldir.

Geri
Yukarı