2200TL Sistem Tavsiyesi

Bütçe
2200
Ya birader. Kuralları okumuyor musun? 1 haftada 5 tane sistem toplama konusu açmışsın. Tüm forum her gün sana ayrı sistem topluyoruz.

Arkadaşın durumu biraz karışık. Neyse ben uyuyorum hadi iyi geceler. Bu kadar sert olmayın.

Sistem toplamaya karar veren herkesin durumu karışık oluyor. Ama kimse gidip de haftada 5 konu açmıyor. Kurallarda ayda 1 konu açabilirsiniz ibaresi var. Adam günde 1 konu açıyor. Raporluyorum ben.

Sistem toplamaya karar veren herkesin durumu karışık oluyor. Ama kimse gidip de haftada 5 konu açmıyor. Kurallarda ayda 1 konu açabilirsiniz ibaresi var. Adam günde 1 konu açıyor. Raporluyorum ben.
Raporlayabilirsin bu seni rahatsız ettiyse üzgünüm. 🙁
Arkadaşın durumu biraz karışık. Neyse ben uyuyorum hadi iyi geceler. Bu kadar sert olmayın.
Merhaba, bios güncelleme olayıyla vs. uğraşmamak için senin bana incehesapta önerdiğin sistemi almaya karar verdim. Ama birkaç sorum olacak. Bu M2'nin yazma, okuma hızı SSD'den düşük, karar veremedim. Bir de İşlemciyi R3 3200G seçip alacağım, o SSD'yi mi seçmeliyim M2'yi mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı