2250 TL Şehir bisikleti önerisi

Benim ilk tavsiyem şu olur. Önce bisikletçileri biraz gezin. Kurbanlık koç seçer gibi, izleyin, dokunun. Renklerine, tasarımlarına bakın. Ondan sonra ilk görüşte aşk gibi bir etki yaşadığınız bisikleti forumlarda sorun. Bu bisiklet nasıldır, bu fiyatlara başka önerilerde var mıdır diye konu açın.

Benim ilk tavsiyem şu olur. Önce bisikletçileri biraz gezin. Kurbanlık koç seçer gibi, izleyin, dokunun. Renklerine, tasarımlarına bakın. Ondan sonra ilk görüşte aşk gibi bir etki yaşadığınız bisikleti forumlarda sorun. Bu bisiklet nasıldır, bu fiyatlara başka önerilerde var mıdır diye konu açın.
Tamamdır bir kaç yere baktım ama çok uçuk fiyatlar istiyorlar.

Tamamdır bir kaç yere baktım ama çok uçuk fiyatlar istiyorlar.
Fiyatlar her yerde uçuk. 2500 tl gibi rakamlarda bisiklet için alt sınıra yakın bir fiyat. O nedenle rengi, tipi, dokunuşu hangisi sana daha cazip gelir ise onu al. Hatta bakarken bir de şunu değerlendir. Belki 2000 tl lik bir bisikleti beğenme derecen 8 puandır, 2500 tl lik olanı ise 9 puandır. Acaba 8 puanlık beğendiğini alıp üzerine 500 tl lik bir modifiye yapsan acaba o bisiklete olan beğenme derecen 10 puana çıkar mı? Bisikleti böyle seçin kesinlikle. Bu paralara model tavsiyesine hiç gerek yok.

Geri
Yukarı