2250 TL'ye Sistem Toplama

AlleinWolf

Hectopat
Daha fazla  
Bu sistemi 2 ay içerisinde alacağım. Benim merak ettiğim konu, parçalar birbirleriyle uyumlu mu?i5 4690K yerine 4690 alacağım, bütçenin artık son sınırlarındayım. OC etmem zaten işlemciyi, 512'lik HDD eski kasamda duruyor, yeni kasa PSU'lu, DVD bileşeni eski kasamdan olacak. SSD bütçe yetersizliği sebebiyle alamıyorum, onu da ileri aylarda alırım. Soğutucu gerekmediğini düşünüyorum, kasanın soğutma potansiyeli yüzünden düşünceleriniz neler? Ayrıca merak ettiğim diğer konu ATX, micro ATX vb. ne anlama geliyor? Bilgiye boğun beni lütfen.
pc.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz fazla değil, bu sebepten dolayı size önerim bu sistemi almamanız. Başlıca bir tavsiye isterseniz:
  1. i5 4460
  2. MSI PC Mate veya Asus H81-m Plus
  3. 2x4 Gskill Ripjawsx RAM
  4. Asus / MSI GTX750ti
  5. Zalman Z3+ ve Corsair Builder Series 550W
Yeterli olacaktır.

Bu sistemi alabilirsiniz fakat size tavsiyem bu kasayı almayıp yerine Zalman Z3 Plus + Corsair VS550 almanız yönünde onun dışında bu sistemi alabilirsiniz. Bu arada bütçeyi arttırabilirseniz R9 285'in Asus STRİX modelini öneririm.
2300.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı