23.000-25.000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
23.000-25.000
Hocam bende Ryzen 5 5600 + Rx 6700 XT kullanıyorum. Çoğu oyunu 2K orta-yüksek ayarlarda açar ancak ultra ayarlar çoğu oyunda 60 FPS altı veriyor. 2K kullanacaksam şahsen 6700 XT yerine 4060 alırdım. 8 GB olsa da çoğu oyunda DLSS 3 aradaki farkı çok açıyor ve FSR'ı kalite modunda kullansan bile berbat görünüyor (en azından bana göre).

DLSS desteği olmayan oyunlarda tabii ki Rx 6700 XT daha önde. Daha iyi anlaman için video bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlginiz için teşekkürler hocam.. Siz memnun musunuz mevcut sisteminizden? Bunun yanı sıra yeniden bir sistem alacak olsanız tercih etmez misiniz 6700xt?

İlginiz için teşekkürler hocam.. Siz memnun musunuz mevcut sisteminizden? Bunun yanı sıra yeniden bir sistem alacak olsanız tercih etmez misiniz 6700xt?
Daha dün sistemimi satıp Rtx 4070 bir sisteme mi geçsem? diye konu açmıştım, şansa bak :D. 1080P'de sıkıntı yok ancak 2K istenilen performansı vereceğini sanmıyorum.

1080pde bütün oyunları ultra oynayabiliyor musunuz?
Elden Ring'te bazen 60 FPS altına düşebiliyor. Normal kullanan kişiler belki hemen fark etmez ama ben görüntüye çok dikkat ettiğim için hemen fark ediyorum. Aynı şey Cyberpunk 2077 için de geçerli. Neden bilmiyorum ama o oyunu oynarken de bazen kasma hissi yaşıyorum.

Geri
Yukarı