23 000 TL hazır sistem tavsiyesi

Demorlius

Hectopat
Daha fazla  
23 000 TL bütçem var. Monitörü ayrı olarak alacağım. Onun dışında pek bilgim yok hangi ekran kartı veya işlemciyi şeçecegimi bilmiyorum.

23 000 TL bütçem var. Monitörü ayrı olarak alacağım. Onun dışında pek bilgim yok hangi ekran kartı veya işlemciyi şeçecegimi bilmiyorum.

Ekran kartı olarak o fiyata 3070 Ti veya 4060 Ti bulabilirsiniz daha düşüğünü almayın AMD işlemci olarak ise a R5 5600X veya R5 5600'dan düşük sistem tercih etmeyin.

Bir de vatan ile İtopya'ya bakıyorum, OEM hazır sistemler ve hazır sistemlere bakıyorum. Aynı zamanda orada altında işlemciyi, anakarti RAM'i değistirebiliyoruz ve ben değiştirsem, uyumlu olur mu herhangi bir bir sorunçıkartır mı?

Bir de vatan ile İtopya'ya bakıyorum, OEM hazır sistemler ve hazır sistemlere bakıyorum. Aynı zamanda orada altında işlemciyi, anakarti RAM'i değistirebiliyoruz ve ben değiştirsem, uyumlu olur mu herhangi bir bir sorunçıkartır mı?

Vatan ve İtopya'ya bakmana gerek yok; bu varken AMD Radeon harici baska bir alternatiflere bakmana gerek yok!

Ozellestirme kismindaki secenekler muhtemelen hep uyumlu parcalar olur.

Vatan ve İtopya'ya bakmana gerek yok; bu varken AMD Radeon harici baska bir alternatiflere bakmana gerek yok!

Ozellestirme kismindaki secenekler muhtemelen hep uyumlu parcalar olur.

Hocam güvenilir mi bu site? Bu fiyata çok ucuz buldum.

Guvenilir olmasa onermezdim. Sistemi alanlar var, guven hakkinda bir sorun goremedim. Kendim almadim ve %100 guvenemem ama guvenilir oldugunu dusunuyorum, zamaninda Technopat ile sistem de cikartmislardi ve sitenin magazasi var.

3 Ağustos akşamı bu sistemi özelleştirip sipariş verdim, 5 Ağustos'ta teslim ettiler. Kargoda da sistemin kendisinde de bir sorun/eksik çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı