230 TL'ye AC Valhalla alınır mı?

efeyumak

Decapat
Daha fazla  
Merhaba yeni bilgisayar almıştım ve Valhalla'ya indirim geldiğini gördüm. Öncellikle boss kesmeyi filan sevmiyorum ve en son seride Black Flag ile Unity'i bitirdim 230 TL'ye Valhalla alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yeni bilgisayar almıştım ve Valhalla'ya indirim geldiğini gördüm. Öncellikle boss kesmeyi filan sevmiyorum ve en son seride Black Flag ile Unity'i bitirdim 230 TL'ye Valhalla alınır mı?

Boss kesmeyi sevmiyorsanız ve Unity’yi seviyorsanız alınmaz. Onun yerine daha uyguna Syndicate alabilirsiniz. Hem Unity’e benziyor hem de gerçekten son assasinlik oyunu.

Asıl fikir sizde bitiyor ama bence de alınmaz. Onun yerine gidin Mafia serisinin tüm paketini alın *DE* halinde 150 TL falandı daha zevk alabilirsiniz.

Steam'de gördüğün fiyat, oyunun zamlı fiyatıdır. Acele etmek yerine, diğer sitelerde hala eski fiyatlarda satıldığını görebilirsin. Ben ASSASSIN'S CREED® VALHALLA COMPLETE EDITION halini 190 TL'ye almıştım. Bu nedenle farklı sitelerde de araştırma yaparak, daha uygun fiyatlı bir seçenek bulabilirsin.

Oyun ilk 40-50 saati güzel ama sonrasında bayabiliyor. Assassin's Creed® Odyssey daha sürükleyici ve güzeldir.

Geri
Yukarı