2300 TL Smart TV Önerisi

Afkborn

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASRock B450M Steel Legend, Ryzen 5 5600, Kingston Fury Beast 32 GB (2X16) 3200 MHz, Powercolor Red Devil RX 6600XT, Be Quiet! BK008, Corsair Carbide Spec Delta RGB, Corsair CV550, 1 TB WD Blue SN570, 500GB A2000 Kingston SSD, 1TB WD HDD, Sensei310, K60 RGB PRO, Qck Medium, Asus TUF VG24VQE, Keenetic Omni DSL
Meslek
Zabıt Katibi
En fazla 2300-2400 TL vereceğimiz, Smart TV özellikli, 43 inç boyutlarında televizyon arıyorum. Markası çok önemli değil ama işimiz düşerse garanti durumunda muhattap bulursak iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Eğer Olursa size tavsiyem Smart Tv dediğiniz aralıkta fazla yok ama xiaomi mi box s alıp 2000 lirayada istediğiniz televizyonu alın sizi tavsiyem smart tv alıcam ek şeyler uğraşmam derseniz bütçenizi biraz daha artırıp Philips 43PFS5803/12 Ultra 43 bunu almanız doğrultusunda olur bende philips kullanıyorum ve hiçbir sıkıntısı olmadı 1.5 yıldan beri

merhaba bende bu tv yi aldım ve html5 destekli siteleri açar denmesine rağmen sadece tek bir sitede oda kablolu bağlantıyla açıldı. Google play üzerinden sitelere erişim konusunda sıkıntı yasadınızmı?

Merhaba Eğer Olursa size tavsiyem Smart Tv dediğiniz aralıkta fazla yok ama xiaomi mi box s alıp 2000 lirayada istediğiniz televizyonu alın sizi tavsiyem smart tv alıcam ek şeyler uğraşmam derseniz bütçenizi biraz daha artırıp Philips 43PFS5803/12 Ultra 43 bunu almanız doğrultusunda olur bende philips kullanıyorum ve hiçbir sıkıntısı olmadı 1.5 yıldan beri

O fiyata FULL HD Tv alacağınıza bunu linkteki 4K Smart TV almak daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı