23000 TL sistem toplama

safrapgangsman

Picopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle şunu belirteyim 'troll' değil gerçekten evde sıkıldım ailem ile anlaşıp bana bir bilgisayar toplamaya karar verdik ve 23000TL bir bütçe ile bir sistem toplamak istiyorum hazır veya toplama hiç fark etmez yayın+oyun+yazılım için alacağım bilgisayarı o yüzden uzun ömürlü olursa iyi olur istediğim parçalar mikrofon, Webcam, kulaklık, mouse, greenscreen, kulaklık ve güzel bir koltuk ve FPS oyunu bağımlısıyım o yüzden monitörü 240Hz veya 165Hz alırsanız sevinirim. Bu bütçeye sığar diye umut ediyorum eğer ekran kartına fazladan para falan yetmezse 300TL daha koyup bunu alabilirsiniz derseniz olabilir güzel bir yayın çıkartmak istiyorum ortaya.
Anakart almıştım modeli ise şu Bu linkten ulaşabilirsiniz anakart almanıza gerek yok bu yeteceğini düşünüyorum.

H410'u görünce kahkaha attım resmen.

O anakarta 10400'den fazlası takılmamalı, fakat sizin bütçeniz hayli üst modellere yeter.

23 bin TL'lik bilgisayara 600 TL'lik anakart çok saçma değil mi? Sizce de hocam.
Hediye boştan para vermek istemedim sadece.
Son paragraf ile trol olmadığına emin misin bro?
Kanka hediye için onu kullandım
H410'u görünce kahkaha attım resmen.

O anakarta 10400'den fazlası takılmamalı, fakat sizin bütçeniz hayli üst modellere yeter.
Baba hediyesi satsam ayıp olur

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı