2300TL monitör tavsiyesi

Konu sahibinin sistemi 2K 144Hz'i geçtim 2K 60Hz için bile çok yeterli değil. Dirket en yüksek Hz'li ve çözünürlüklü monitörleri atmadan önce sistem ile ne kadar iyi çalışacaklarına da bakalım. Büyük bir hayal kırıklığı ve para israfı olmasın.

Kaldı ki Casper gibi dandik markaları hiç önermeyelim lütfen.

2.300 TL bütçesi var. ileriye dönük almasında sorun yok.

tek bildiğiniz şey marka başka bildiğiniz yok. İncele bakalım attığım monitörü kullananlar neler demiş. Youtube da bir sürü kullanıcı videoları var altındaki yorumları da okursun. Boş yapmayın lütfen. Ben önerimi veririm gerisi konu sahibine kalmış.

2.300 TL bütçesi var. ileriye dönük almasında sorun yok.

Tek bildiğiniz şey marka başka bildiğiniz yok. İncele bakalım attığım monitörü kullananlar neler demiş. Youtube da bir sürü kullanıcı videoları var altındaki yorumları da okursun. Boş yapmayın lütfen. Ben önerimi veririm gerisi konu sahibine kalmış.
İleriye dönük mü? Ciddi misiniz ya?

İleriye dönük alacağım derken 144FPS'i deneyimleyemeyecek, grafikleri kısacak üstüne de fazla para verecek. İleriye dönük olacak diye kartın kaldıramaycağı çözünürlük tercih ederse hem para israfı olur hem de hevesi kursağında kalır.

O zaman RTX 2060'ı olan adam da 4K alsın, ne de olsa 3 yıl sonra RTX 3070 alacak. Ama o 3 yıl içinde de kasa kasa veya grafikleri kısarak oynasın.

2K'da 1660S yetersiz. 3 ayda hemen ekran kartı yükseltecekse tamam da kusura bakmayın öyle de bir şey olmaz.

Marka takıntısı demişsiniz de ürünlerinin %99,9'u dandik, dayanıksız olan bir markanın ürünü övüldüğü için hemen güvenmemizi mi bekliyorsunuz?

Dandik malların ilk izlenimi çok iyidir, hemen 1 ayda problem çıkartmaz tabii ki. Çünkü ucuzdur ve kağıt üstünde de özellikleri harikadır.

Ama uzun vadede ölü pikseller, kötü garanti servisi, ışık sızmaları, görüntüde bozulmalar vs. olmayacağının bir garantisi yok. AOC gibi kendini kanıtlamış bir marka ile Casper'ı karşılaştırmak hata.

İleriye dönük mü? Ciddi misiniz ya?

İleriye dönük alacağım derken 144FPS'i deneyimleyemeyecek, grafikleri kısacak üstüne de fazla para verecek. İleriye dönük olacak diye kartın kaldıramaycağı çözünürlük tercih ederse hem para israfı olur hem de hevesi kursağında kalır.

O zaman RTX 2060'ı olan adam da 4K alsın, ne de olsa 3 yıl sonra RTX 3070 alacak. Ama o 3 yıl içinde de kasa kasa veya grafikleri kısarak oynasın.

2K'da 1660S yetersiz. 3 ayda hemen ekran kartı yükseltecekse tamam da kusura bakmayın öyle de bir şey olmaz.

Marka takıntısı demişsiniz de ürünlerinin %99,9'u dandik, dayanıksız olan bir markanın ürünü övüldüğü için hemen güvenmemizi mi bekliyorsunuz?

Dandik malların ilk izlenimi çok iyidir, hemen 1 ayda problem çıkartmaz tabii ki. Çünkü ucuzdur ve kağıt üstünde de özellikleri harikadır.

Ama uzun vadede ölü pikseller, kötü garanti servisi, ışık sızmaları, görüntüde bozulmalar vs. olmayacağının bir garantisi yok. AOC gibi kendini kanıtlamış bir marka ile Casper'ı karşılaştırmak hata.
Merhaba, 144FPS'i Deneyemliyeniyecek Demişsiniz, Gerçekten Sistemin O Kadar Kötü Olduğunu Düşünmüyorum, Grafiklerden Kısarak 144FPS'i Denemek Çokta Zor Olmaz Gibime Geliyor.
Attığınız Monitör ile Alakalı ise Bu Monitörü Önceden de İnceleme Fırsatım Olmuştu ve arada Kalmıştım, ama şuan gelen yorumlar sayesinde biraz daha rahatladım.
İlgilendiğiniz için Teşekkürler :)

@tahakucun sisteminiz güçlü fakat 2K çözünürlükte 144FPS'i deneyimlemeniz çok zor. CS:GO'da falan ancak deneyimleyebilirsiniz.

1080p'de hiç sıkınıt yok, 144Hz almazsanız ayıp olur zaten. Ama 1440p sistemi çok daha fazla zorluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı