235 TL ekipman seti iyi midir?

Bütçe
Toplamda 235 TL Tutuyor

Sametsz

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kulaklık (mikrofonlu) ve klavye mouse mouse padli set alacağım. Kulaklık ayrı fiyatı çok ucuz uygun geldi. Sizce almalı mıyım? Hiçbir bilgim yok.

Kulaklık

Klavye Mouse Mouse Pad Seti

Önerir misiniz?
Toplamda 235 TL tutuyor

270 TL etti. Attığın setlerin kalitesizliği ilk baktığında anlaşılıyor zaten.

Mikrofon bilgisayar üzerinde çalışmaz. Oynayacağınız oyuna göre ekipmanlardan kısılıp diğerinin kalitesi arttırılabilir.

Hocam şöyle bir şey buldum;

Kulaklık @adam gibi adam 1050 ti'ın önerdiği kulaklık.

Bu set çok kaliteliymiş gibi...

Bu fiyata kaliteli bir set vs. bulamazsınız. Tavsiyem 150 liraya G203 LightSync, 50 liraya kulak içi ve 50 liraya klavye almanız olacaktır.

Bu set çok kaliteliymiş gibi...

Bu fiyata kaliteli bir set vs. bulamazsınız. Tavsiyem 150 liraya G203 Lightsync, 50 liraya kulak içi ve 50 liraya klavye almanız olacaktır.

Attığı setler gibi marka basılmış mallar değil en azından hocam. Attığım Trust marka klavye sadece tek bir markada var o da Trust.

Attığı setler gibi marka basılmış mallar değil en azından hocam. Attığım Trust marka klavye sadece tek bir markada var o da Trust.
Ürün kötü olduğu sürece ne farkı var? Marka basılmışmış, ikisi de kötü. Siz attığınız kulaklığın, farenin iyi olduğunu düşünüyor musunuz gerçekten?

O Redragon kulaklık, Trust fare gerçekten çok kötü. Üstlerinde Rampage yazsa çöp dersiniz, emin olun.

Ürün kötü olduğu sürece ne farkı var? Marka basılmışmış, ikisi de kötü. Siz attığınız kulaklığın, farenin iyi olduğunu düşünüyor musunuz gerçekten?

Ürünün kötü olduğunu nereden çıkardınız? 80 TL'lik klavyeden K95 kalitesi mi bekliyorsunuz? Kendini kanıtlamış ve düşük bütçede kaliteli ürünler yapan redragon varken arkadaşın attığı adı sanı bilinmeyen klavye mouse setleri alınmaz. G203'ün yanına alacağı 50 tlik klavye kaliteli mi olacak yani?

Evet, K95 kalitesi bekliyorum "Kendini kanıtlamış ve düşük bütçede kaliteli ürünler yapan Redragon" demişsiniz, peki o kulaklık kendini kanıtlamış mı? İyi mi? Farenin çöp olduğunu bildiğiniz için yazmamışsınız sanırım, yoksa onun için de bir şey söylerdiniz.

Hayır 50 liralık klavye kaliteli olmayacak fakat 150 liralık mouse kaliteli olacak, 3 tane kalitesiz ışıklı ürün almak yerine 1 tane düzgün, 1 tane "kendini kanıtlamış" kulak içi kulaklık ve kötü klavye alacak. Gayet mantıklı bence.

Üç ürününde üzeceğini düşünmüyorum. Sana göre bir tane kaliteli ekipman alırsın öbürlerini vasat kalitede alırsın ki piyasada 50 TL klavye de kalmadı. Bana göre de bilindik bir marka olan redragondan 3 tane ekipman alırım ayrıca mouseun da kötü olduğunu söylemedim. Neyse ben daha seninle tartışmakla uğraşmayacağım saat 12 oldu yarın bakarım bu konuya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…