24 ayakkabı sığabilecek ayakkabılık önerisi

Knight Davion

Kilopat
Merhaba arkadaşlar.
24 adet ayakkabı sığan ayakkabılığa ihtiyacım var. Alacağım ayakkabılıktan 2 adet alacağım.
Daha öncesinde içerisine her sırada 4 adet 6 raflı toplam 24 ayakkabı sığan aşağıdaki gibi bir ayakkabılık aldım, bundan memnunum. Yalnız bu ayakkabılık şu an anladığım kadarıyla satılmıyor.
Bundan dolayı bu veya buna benzer sağlam bir ayakkabılık almak istiyorum. Almışken de kazıklanmak da istemiyorum. F/P ama uzun ömürlü bir ürün olmasını istiyorum. Bu tarz büyük ayakkabılıkların şu an ortalama fiyatları nedir bilmiyorum, aynı zamanda şu anda da araştırıyorum, üçten beşten kaçıp da işimi görmeyecek bir ürün de olsun istemiyorum ama 10 birimlik ürüne de fiyatını hak etmiyorsa 15-20 birim vermek de istemiyorum.
(Sonradan mı küçülttüler bilmiyorum ama aşağıdaki ürünün açıklamasında genişlik 75 cm yazıyor, apartmandakini ölçtüm genişliği 85 cm. Benim alacağım ayakkabılığın genişliğinin en fazla 90 cm olması gerekiyor.)
Yakın tarihte böyle bir ürün alan, araştıran, veya bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımızın yorumlarını bekliyorum.
Konunun sürekli takibindeyim.

1691159435648.png

1691159677498.png

1691159845170.png

Sağlıklı günler dilerim.

Buna en yakın büyüklükte 24 ayakkabı sığmayan ama her sırada 3 ayakkabı 6 sıra toplamda 18 ayakkabı sığan şu ürünü buldum:

Fiyatları gerçekten uçmuş. 2 tanesi 3060 TL'ye denk geliyor. Koca ülkede 24 ayakkabı sığan bir ayakkabılık artık üretilmiyor mu anlamadım gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı