24 inç monitör önerisi

Reqi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 24 inç monitör almak istiyorum. Marka olarak ASUS var kafamda. 144 Hz ve 165 Hz arasında gidip geliyorum. CS:GO, PUBG ve PES tarzı oyunlar oynuyorum. Aynı zaman da TN panel mi ,yoksa IPS panel mi onda da karar veremedim. O yüzden önerileri ve fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
IPS ile guncel kullanidigin arasindaki farki pek anlaman mumkun degil oyun oynadigin surece. TN panel daha mantikli olacaktir.

Bu monitör benim dikkatimi çekti G-Sync var üstelik. Kartım AMD olsa da NVIDIA'ya geçeceğim bir süre sonra. Bu monitör beni uzun yıllar götürsün istiyorum nasıl sizce? Sırf G-Sync için bu kadar para vermeye gerek var mı ayrıca?

Nasıl mümkün değil? 2 monitörüm var biri IPS biri TN aradaki fark bariz.
Normal sartlarda edit ile ugrasmayan cogu kullanici IPS ile TN arasindaki farki pek anlamiyor. Siz ikisini bir arada kullandiginiz icin hissediyor olmalisiniz.

Normal sartlarda edit ile ugrasmayan cogu kullanici IPS ile TN arasindaki farki pek anlamiyor. Siz ikisini bir arada kullandiginiz icin hissediyor olmalisiniz.
TN almam daha mı mantıklı o zaman ? Birde bu freesync ve gsync çok şart mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…