24 inç Monitör Tavsiyesi

Karargahx

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
700 TL 24" monitör tavsiyesi yapar mısınız?

Asus vp247h - Asus vx228h - Asus vx248h

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS'un modelleri gayet güzel, üçü de alınabilir. VP serisi Flicker Free, Low Blue Light ve GamePlus Mode özelliklerini de barındırdığı için bir adım önde gibi.
Yalnız dikkat et kutudan sadece VGA kablosu çıkar yazıyor. Kaliteli bir HDMI kablo ile kullanmanı tavsiye ederim.
İyi sosyaller...

elimde şuanda vs248hr var baya parlak ekran kıssamda cidden azalmıyor + oyunlarda az yaklaşınca pixeller kum gibi görünüyor can sıkıcı bi durum yani 14 günlük cayma hakkımı kullanarak iade edicem.. Biraz eleme yaptımda vx248h ve vp247h arasında kaldım .. VP247 H modeline çok iyi diyorlar fakat kronik ölü pixel sorunu varmış sanırım ondan dolayı tırstım sence bu 2 model arasından hangisini almalıyım ?

Anladım, iki ürününde temel özellikleri aynı sayılır.
Söylediğim gibi yan özellikler devreye girince VP bir adım öne çıkıyor. Pixel sorunu kronik midir bilmiyorum, istersen Asus müşteri hizmetleri ile bir görüş. Bu konudaki standartları ne öğrenirsin, sıfır ölü pixel garantisi yok diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı