24 Mbps hız GeForce Now'a yeter mi?

Salih_Emre

Hectopat
Makaleler
3
Ekran Görüntüsü (7).png

Test sonuçları yukarıdaki gibi ama bana pek inandırıcı gelmedi. Çünkü bir şey indirdiğimde 2 MB ile indiriyor yukarıdaki sonuçlar GeForce Now'a yeter mi? Bir de daha net bir hız testi site var mı?

Evet, 24mbps ile 2-3 MB/s hız alırsın düşük ayarlarda 30 fps falan oynarsın (internetin stabilse yani kablolu kullanabiliyorsan kullan) tahminimce. Zaten belli bir saat sonra kapanıyor premium almadıysan, tekrar girmen gerekiyor. Kısaca çok şey bekleme bende 50mbps var orta ayarda 60fps anca ama premium muhabbetinden sonra saldım kendilerini.

Artı -1 Eksi
@efe.varoll 2 dakika anca sürer çık-gir yapmak. İnternet stabil ise(Fazla dalgalanma yoksa ve evde fazla kullanan yoksa.) hızının bir önemi olmuyor. Zaten 8 altı kullanan kalmamıştır. Orta ayarlar falan derken 720p bile yüksek zaten. ;)

Evet, 24Mbps ile 2-3 MB/s hız alırsın düşük ayarlarda 30 FPS falan oynarsın (internetin stabilse yani kablolu kullanabiliyorsan kullan) tahminimce. Zaten belli bir saat sonra kapanıyor Premium almadıysan, tekrar girmen gerekiyor. Kısaca çok şey bekleme bende 50Mbps var orta ayarda 60FPS anca ama Premium muhabbetinden sonra saldım kendilerini.

50 Mbps için ayarlarını paylaşabilir misin? Bende aşırı bulanıkta.

Geri
Yukarı