240 GB SSD Valorant kaldırır mı?

256 GB SSD yerine WD seçtim tekrardan teşekkür ediyorum hocam.
Sakın almayın WD falan. 2D NAND kullanıyor üstelik kontrolcü çöp ötesi. Sakın ama sakın almayın! 860 EVO gördüm orada onu alın. Hepsinden kat kat daha kaliteli bir SSD. Buradan hangi SSD kaliteli hangisi kalitesiz görebilirsiniz;

Hocam WD Red ile karıştırıp yanlış önermişim eğer ki bütçeniz varsa Samsung alınız.
Tekrardan teşşekür ediyorum bilgiler için.
Sakın almayın WD falan. 2D NAND kullanıyor üstelik kontrolcü çöp ötesi. Sakın ama sakın almayın! 860 EVO gördüm orada onu alın. Hepsinden kat kat daha kaliteli bir SSD. Buradan hangi SSD kaliteli hangisi kalitesiz görebilirsiniz;
Teşşekür ederim uyarınız için sağolun.
Allah'ım gözlerime inanamıyorum ilk defa TurboX almaktan döndürdüğümüz bir kişi teşekkür etti.
Bilgisizdim ve büyük hatadan kurtardı arkadaşlar sağolsunlar belkide arkadaşlar olmasa turbox alacaktım verdiğimiz para boş çıkacaktı.
Bütçe söylersen bir şeyler ayarlamaya çalışayım.
klavye mouse istemiyorum fakat tik kaldırılmıyor benmi bilmiyorum? yoksa kalkmıyor mu? site:sineji

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-02_173632.png
    resim_2021-02-02_173632.png
    25,6 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
SSD =oyun performansı? İşlemciniz yeteliyse (yüksek ihtimalle yeterlidir tahminen i3 ya da Ryzen3 de yetelidir yeninesiller) ve alt seviye bir ekran kartınız varsa Valorant kaldırır tahminen. Ben i5 1035G1 laptop kullanıyorum 60 FPS'lerde geziyorum bence Valorant'ta en önemli şey internetiniz.
Not: Sistemin geri kalanına bir şey demiyorum
Hocam hortlatma gibi oluyor ama 1035g1 yanında kaç GB ram var? 4GB ram ile kaç FPS alırım?

Geri
Yukarı