240 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Taha24

Decapat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Pendik
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar, maksimum 240 lira 7.1 kulak üstü kulaklık arıyorum, önerisi olan varsa birisi etiketleyebilir mi beni? Özellikle mümkünse Trendyol'dan link gönderin, cüzdanda para çünkü.
Şu an aklımda olanlar;
Gamepower jin.
Rampage titan X.
Rampage rmk 33.
Birisine karar veriyorum, o marka alınmaz falan diyorlar, sizin tavsiyeleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm arkadaşlar, maksimum 240 lira 7.1 kulak üstü kulaklık arıyorum, önerisi olan varsa birisi etiketleyebilir mi beni? Özellikle mümkünse Trendyol'dan link gönderin, cüzdanda para çünkü.
Şu an aklımda olanlar;
Gamepower jin.
Rampage titan X.
Rampage rmk 33.
Birisine karar veriyorum, o marka alınmaz falan diyorlar, sizin tavsiyeleriniz nedir?

Jin olabilir ama Tronsmart Sono da güzeldir.

Dedikleriniz kötü.

Nerede kullanacaksın o da önemli.
Oyun için kullanacağım.
Rampage ve 7.1 önermem. Ama Gamepower Jin güzel gibi geldi.
Birisi diyor rampage önermem, biri diyor gamepower önermem. Yani oyun için kullanacağım ve rampagede + olarak sürücü ayarlarından bir sürü şey yapılabilmesi hoşuma gidiyor
Attıklarınızın hepsi kötü kulaklıklar. Trendyol şart olduğu için bu linki atıyorum, normalde bu kulaklık 200 TL civarlarında haberiniz olsun.
Tasarımı hoşuma gitmedi, başka öneriniz var mıdır hocam

Oyun için kullanacağım.

Birisi diyor Rampage önermem, biri diyor Gamepower önermem. Yani oyun için kullanacağım ve Rampage'de + olarak sürücü ayarlarından bir sürü şey yapılabilmesi hoşuma gidiyor.

Tasarımı hoşuma gitmedi, başka öneriniz var mıdır hocam.

Bütçeyi arttırabilirseniz.

Bütçeyi arttırabilirseniz.
Gamenote yeni bir marka iyi midir sizce? Ve bunların hepsi Trendyolda yok galiba

Geri
Yukarı