2400 TL i5 6500 vs i5 4460 Sistem Seçimi

Technosas

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar yakın zamanda bilgisayar toplamak istiyorum. Şu anda aklımda da 2 seçenek var. Bunlardan birini almak istiyorum. Biraz arada kaldım. Biri DDR3, diğeri DDr4. Sistem fiyatlarıda aynı. Hangisinden daha uzun süre daha çok performans alabilirim? Çok üst seviye oyunlar da oynamıyacağım. Belirtmekde fayda var.

1-
Screenshot_2015-11-05-19-48-17.png

2-
Screenshot_2015-11-05-19-48-34.png

Sizce hangisini almalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Skylake olanı tercih etmelisin. Ekran karı performansları neredeyse aynı olduğu için güncel işlemcili olanı seçmelisin hem ileride skylake refresh işlemciler çıkar ise güncelleyelirsin.

Kardeşim skylake tabanlı sistemdeki kasayla alakalı internette araştırma yaptığımda hiçbir sonuca ulaşamıyorum. Benim bildiğim NAGAS adında üretici bir firma yok. Aopen firmasının Nagas serisi güç kaynakları var: http://www.aopen.com/turkey/shop/aopen-products/categories/power Ülkemizde Nagas adında satılan ürünler Everest ve Frisby kalitesinde belki onlardan bir tık ötede olan ürünler. O kasayla alakalı ne yerli ne de yabancı forumlarda veri bulamadım. Bence bunu değerlendir yada 100 lira falan arttır bütçeni daha düzgün bir ürün al sonradan başın ağrımasın. Umarım yanılıyorumdur ama Nova gibi prestijli bir firmanın bu ürünü satması üzücü açıkçası.

Kardeşim skylake tabanlı sistemdeki kasayla alakalı internette araştırma yaptığımda hiçbir sonuca ulaşamıyorum. Benim bildiğim NAGAS adında üretici bir firma yok. Aopen firmasının Nagas serisi güç kaynakları var: http://www.aopen.com/turkey/shop/aopen-products/categories/power Ülkemizde Nagas adında satılan ürünler Everest ve Frisby kalitesinde belki onlardan bir tık ötede olan ürünler. O kasayla alakalı ne yerli ne de yabancı forumlarda veri bulamadım. Bence bunu değerlendir yada 100 lira falan arttır bütçeni daha düzgün bir ürün al sonradan başın ağrımasın. Umarım yanılıyorumdur ama Nova gibi prestijli bir firmanın bu ürünü satması üzücü açıkçası.
O site hazır kasa satmıyor sipariş üzerine topluyor NAGAS'da kasanın markası.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı