2400 TL monitör önerisi

omeratila

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar yeni monitör alacağım ardağım özellikler IPS panel 165Hz G-Sync uyumlu olması istediğim özellikler bunlar
Tavsiyeniz ne olur? 2400 TL Max bütcem var.

Merhabalar yeni monitör alacağım ardağım özellikler IPS panel 165Hz G-Sync uyumlu olması istediğim özellikler bunlar
Tavsiyeniz ne olur? 2400 TL Max bütcem var.
Alın size 240Hz G-SYNC uyumlu ama IPS değil FPS oyuncusuysanız IPS veya VA değil TN panel öneririm.

bunun 24 inch 165 hz hali varmıdır

165 hz demiştim ama bir de monitor de gsync desteği yok.

Alın size 240Hz G-Sync uyumlu ama IPS değil FPS oyuncusuysanız IPS veya VA değil TN panel öneririm.

Bu monitör o akdar iyi değil diye udydum deli gibi ghosting var bir de Çin'den aldıkları monitörlere basktı atıp satıyorlarmış

Bu monitör o akdar iyi değil diye udydum deli gibi ghosting var bir de Çin'den aldıkları monitörlere basktı atıp satıyorlarmış
Aynısı GamePower, GameBooster, Rampage gibi ürünlerde de var. Ve bu ürünleri videoda önerip sponsor değilmiş gibi yapanlar da var ki bu çok üzücü :( Monster GamePower kadar kötü değil yani alınabilir ghosting var mı bilmiyorum ama alan çok kişi var ve çoğu memnun, bu fiyata aynı özelliklerde bulmakta zor. Karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı