2450 TL i5 6400 Sisteme Yorum

Dostum çok güzel bir sistem seçmişsin gerçekten. Şimdiden hayırlı olsun. Bence bu sistemi al bir an önce dolar yükselmeden çünkü bayağıdır kararsızlık vardı sende ama bu sefer kesinlikle sistemi tutturmuşsun, kaçırma derim. Bütçe olsa da ben de bu sistemi alsam :)

Dostum çok güzel bir sistem seçmişsin gerçekten. Şimdiden hayırlı olsun. Bence bu sistemi al bir an önce dolar yükselmeden çünkü bayağıdır kararsızlık vardı sende ama bu sefer kesinlikle sistemi tutturmuşsun, kaçırma derim. Bütçe olsa da ben de bu sistemi alsam :)
Kısmet diyelim üstad. Allah sana daha iyisini kısmet etsin inş. Bende alamazdım fakat devlet geri ödemeli burs verdiğinden alacağım. Bir de okul için ve daha çok kendimi geliştirmek amacı ile topluyorum yoksa ben bu kadar para vermem bir bilgisayara. 10 sene idare edecekse 10 sene kullanırım demek :D

İyi forumlar. Ben bu sistemi alacağım, oyunlarda ve programlarda kullanacağım. Hdd var bende. İşimi görür mü?

Eki Görüntüle 127217 Eki Görüntüle 127218

Kingston 120GB HyperX Savage Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 560MB/Yazma 360MB)

Bu SSD'yi şiddetle tavsiye ediyorum. Üzerinde yazana Okuma/Yazma değerlerini tam anlamıyla vermektedir.

Kingston 240GB HyperX Savage Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 560MB/Yazma 530MB)

Eğer bütçeniz varsa 240GB olan versiyonunu öneririm.

Bana göre piyasadaki en iyi Fiyat/Performans SSD ürünü.

ZALMAN R1 600LE 600W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

Kasa olarak da şiddetle bunu tavsiye ediyorum.

Kingston 120GB HyperX Savage Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 560MB/Yazma 360MB)

Bu SSD'yi şiddetle tavsiye ediyorum. Üzerinde yazana Okuma/Yazma değerlerini tam anlamıyla vermektedir.

Kingston 240GB HyperX Savage Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 560MB/Yazma 530MB)

Eğer bütçeniz varsa 240GB olan versiyonunu öneririm.

Bana göre piyasadaki en iyi Fiyat/Performans SSD ürünü.

ZALMAN R1 600LE 600W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

Kasa olarak da şiddetle bunu tavsiye ediyorum.
SSD olarak ben Kingston Fury'i düşünüyordum ama Savage'de olabilir. Zaman ayırdığın için teşekkürler. Kasa ise R1 de olabilir Z3 de bana pek fark etmez önemli olan içinin ferah ve soğutmasının iyi olması.

SSD olarak ben Kingston Fury'i düşünüyordum ama Savage'de olabilir. Zaman ayırdığın için teşekkürler. Kasa ise R1 de olabilir Z3 de bana pek fark etmez önemli olan içinin ferah ve soğutmasının iyi olması.

Zalman R1 daha iyidir. Ayrıca Fury serisi üzerinde yazan değerleri vermiyor. Savage serisi üzerinde yazan değerleri sonuna kadar veriyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı