25.000₺ laptop önerisi

Bütçe
25000+5000
Harici monitör ile kullanınca MUX Switch olmasa bile sorun olmuyor diye anladım doğru mudur bu bilgi?

Harici monitör ile MUX birebir aynı işi görür. İkisinin de olayı dahili grafik birimini devre dışı bırakıp direkt olarak harici ekran kartını kullanmak zaten. Ancak, laptopta bağlantıyı yapacağınız portun direkt olarak harici ekran kartına bağlanıyor olması lazım. Mini DP ve DP alt mode destekli Type-C girişi genelde harici karta bağlanır.

Attığınızda 65W, Lenovo'da 75W 3060 var. Size Tulpar T5 V21.7 tavsiye edecektim ben fakat izlediğimde sıcaklıklar 85-90 derece olabiliyor ama bilgisayarda 11800H ve 140W 3070 vardı. Bu model hakkında bilgisi olan bilgilerini aktarırsa sevinirim. Kasa 1.7kg, küçüklüğüne göre soğutmasının iyi olduğunu düşünüyorum. Stealth'de 88 dereceye kadar çıkıyor bu arada CPU. Sen incelemeleri izle kararını ver bence. Ekran olarak da seni üzmez 2K 165Hz.

85-90 arası pek sorun değil neden olsa 11800h gibi bir işlemciye 3070 yükü biniyor.

Monster Tulpar T5 V21.7,
Monster Tulpar T7 V25.1,
HP Omen 17,
Bu üçüne bakabilirsiniz hocam,
Ekstra olarak MSI GP-GL serilerinede bakabilirsiniz(Fiyatına kesinlikle değmez indirimle falan belki düşer)
MSI GF serisinden uzak durun.

Geri
Yukarı