25.000 TL ile PC toplama

Ben böyle aldığımda 25k ya geliyordu. Ama diğer şeylerden kısıp ekran kartına da verebilirsiniz ve 12400 yerine 12400f de alabilirsiniz daha ucuza denk geliyor. Ben takıntımdan biraz böyle yaptım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_66.png
    23,7 KB · Görüntüleme: 25
Ben böyle aldığımda 25k ya geliyordu. Ama diğer şeylerden kısıp ekran kartına da verebilirsiniz ve 12400 yerine 12400f de alabilirsiniz daha ucuza denk geliyor. Ben takıntımdan biraz böyle yaptım.
Önerdiğiniz 3070 ti nin akakcedeki fiyati. Diğer parcalara bütçe kalmıyor.

R5 5600x ve bu ekran kartı toplam 20k, 5k ya kasa, ssd, psu, ram, anakart zor.
Onları da ucuz yollu bulacan artık. 1400 TL gibi kingston ram çifti buldun diyelim 2k ya anakart bulsan geri kalan 2k ile power supply, ssd ve kasa alman gerek.

Biliyorum ama bazı parçalar için kesin karar verdiğimi söylemiştim.
Marka takıntınız olabilir, fakat arkadaşın sunduğunda da dandik rampage psu falan yok. 100-200TL fazla verip ramleri değiştirirsiniz isterseniz, alacakken daha uzun süre götürecek bir şey almak daha mantıklı.

Marka takıntınız olabilir, fakat arkadaşın sunduğunda da dandik rampage psu falan yok. 100-200TL fazla verip ramleri değiştirirsiniz isterseniz, alacakken daha uzun süre götürecek bir şey almak daha mantıklı.
Psu yu beğendim. Ekran kartını bilemiyorum, o markayi bu yil ilk kez gördüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…