25.000 TL laptop tavsiyesi

PHECH

Centipat
Merhaba, bütçem maksimum 25.000 TL dolaylarında ve bütçeme uygun bir Gaming laptop arıyorum. Öyle çok fazla bir oyun bağımlılığım yok.(Online oyun babında özellikle) oyun bazındaki en olmazsa olmazım Football Manager serisini sıfır sıkıntıyla, kasmadan, takılmadan oynamak. Oynayanlar vardır bilirler, bilmeyenler içinde belirteyim. Football Manager genel anlamda işlemci ve RAM sevdalısı bir oyun. İşlemci ve RAM belli bir seviyenin altında olunca oyun cidden oynanmaz hale geliyor. Tabii sadece FM değil, henüz oynayamadığım Cyberpunk, RDR2 vs gibi güncel sayılabilecek oyunları da yüksek ayarlarda rahatlıkla oynayabilmek isterim. Önerilerinizi bekliyorum, iyi günler.

Merhaba, bütçem maksimum 25.000 TL dolaylarında ve bütçeme uygun bir Gaming laptop arıyorum. Öyle çok fazla bir oyun bağımlılığım yok.(Online oyun babında özellikle) oyun bazındaki en olmazsa olmazım Football Manager serisini sıfır sıkıntıyla, kasmadan, takılmadan oynamak. Oynayanlar vardır bilirler, bilmeyenler içinde belirteyim. Football Manager genel anlamda işlemci ve RAM sevdalısı bir oyun. İşlemci ve RAM belli bir seviyenin altında olunca oyun cidden oynanmaz hale geliyor. Tabii sadece FM değil, henüz oynayamadığım Cyberpunk, RDR2 vs gibi güncel sayılabilecek oyunları da yüksek ayarlarda rahatlıkla oynayabilmek isterim. Önerilerinizi bekliyorum, iyi günler.

Ryzen 5 ile Ryzen 7 arasında performans anlamında çok önemli bir fark var mıdır?

Nesilde önemli hocam, 5600 ile 5800H ise teklide aşırı fark olmasa da çokluda fark çok.

Nesilde önemli hocam, 5600 ile 5800H ise teklide aşırı fark olmasa da çokluda fark çok.
Teşekkür ederim hocam. Teknik kısımlardan pek anlamadığım için sordum. Ayrıca 20.4 için bütçe yükseltebilirim. Ürünün kullanıcısı mısınız? Çünkü Monster marka hakkında çevremde ve internette olumsuz birçok görüş var ve ister istemez bende de bir önyargı oluştu markaya.

Teşekkür ederim hocam. Teknik kısımlardan pek anlamadığım için sordum. Ayrıca 20.4 için bütçe yükseltebilirim. Ürünün kullanıcısı mısınız? Çünkü Monster marka hakkında çevremde ve internette olumsuz birçok görüş var ve ister istemez bende de bir ön yargı oluştu markaya.

Yok hocam, kötü yorumlari Clevo kasalar üzerine bende de ondan var bir tane 😃 20.4 genel anlamda iyi model hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı