25.000 TL telefon önerisi

volodymr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bana kamera ve bataryası iyi olan 25k civarında telefon önerebilir misiniz? Telefonda oyun oynayan birisi değilim genelde sosyal medyada takılırım ve bataryası benim için gerçekten önemli, kamera o kadar da ön planda olmak zorunda değil.

Merhaba, bana kamera ve bataryası iyi olan 25k civarında telefon önerebilir misiniz? Telefonda oyun oynayan birisi değilim genelde sosyal medyada takılırım ve bataryası benim için gerçekten önemli, kamera o kadar da ön planda olmak zorunda değil.
s23 fe gayet güzel bir seçim

Bu telefonun herhangi bir kronik sorunu vb var mı? Normalde A54 kullanıyordum fakat sürekli kapanıp duruyordu değişim oldu aynı sorunu gene yaşadım bu sefer iade edip direkt başımı ağrıtmayacak bir telefon alacağım.
Hayır, hiç görmedim. Sizin A54'deki problemin kaynağını da anlayamadım, ben yaşamıyorum o problemi.

Hayır, hiç görmedim. Sizin A54'teki problemin kaynağını da anlayamadım, ben yaşamıyorum o problemi.

Hocam, açıkçası ben de şaşkınım, ilk telefonumda direkt donanımsal sorun vardı. Uğraştırmadan servise verip değişim yaptılar. İkinci üründe ise yazılımsal bir problem olduğunu söylediler ve telefonu servise almadılar. Sonrasında şikayetvar'a yazdım, geri dönüş yaptılar. Telefonu uzun süreli teste soktular ve şimdi de iade talebim onaylandı, iade yapılmasını bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı