25.000 TL'ye kadar oyun için sistem önerisi

Bütçe
20.000-25.000 TL

marhesal

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle tüm foruma selamlar. Ben PC toplama kararı aldım. 20-25k arası bir sistem toplamayı düşünüyorum. Aslında kafamda işlemci ve ekran kartı olarak intel i5 12400 ve RTX 3060 var fakat bu konular da çok geriden geldiğimden dolayı emin olmadan bir şey yapmak istemiyorum. 20-25k arası oyunlar da sağlam bir FPS oranı alabileceğim, darboğaz yapmayan, çoğu oyunu kaldirabilen bir sistem önerisi yaparsaniz mükemmel olur.

Size göre oyunlar da kaç fps alır bu sistem? Oyun bi kenara her bireyi memnun edecek bir sistem mi bu konular da bilgim yok ondan soruyorum. İşlemci hakkında biraz araştırdım sıkıntı yaratır gibime geliyor sıcaklık açısından

Size göre oyunlar da kaç fps alır bu sistem? Oyun bi kenara her bireyi memnun edecek bir sistem mi bu konular da bilgim yok ondan soruyorum. İşlemci hakkında biraz araştırdım sıkıntı yaratır gibime geliyor sıcaklık açısından
Yaratmaz kule tipi bir sogutucu alsaniz yeterli olur. Amazon.com.tr mesela bunu tercih edebilirsiniz butcenize gore. Prime ile 850 TL civarina geliyor. Bir arkadas Ryzen 5 7500F Rx 6650xt Sistem İncelemesi & AG400 Performansı testini yapmis burada. Degerler gayet guzel. Eger butceniz var ise daha iyi bir modele de yonelebilirsiniz. Ben sadece aklinizda fikir olsun diye dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı