25-25 bin TL laptop önerisi

Asus tuf da soğutma sıkıntılı diyorlardı
Ayrıca 4050 de beklenen performansı alamayanlar olmuş.
Acer 3060 130w + mux da var
Hem acerin ekran da 17.3
Acer daha iyi tercih olabilir.
Tam tersi olmasın hocam. Acer nitro 5 malzeme bakımından düşük kalitede bir seridir. Bizzat geçmişte kullanmış biri olarak söylüyorum. Evet fiyatı uygundur ama asus tuf ile kıyasladığımızda f/p olduğunu hiç sanmıyorum.

Tam tersi olmasın hocam. Acer nitro 5 malzeme bakımından düşük kalitede bir seridir. Bizzat geçmişte kullanmış biri olarak söylüyorum. Evet fiyatı uygundur ama asus tuf ile kıyasladığımızda f/p olduğunu hiç sanmıyorum.
Bu 2022 de çıkan yeni modeli olması lazım.
Önceki nitro 5 deki ısınma sorunu düzeltildi deniliyordu.
Tabiki asus kalitesi farkı var ama tuf modelininde sorunları olduğu söyleniyordu.

Bu 2022 de çıkan yeni modeli olması lazım.
Önceki nitro 5 deki ısınma sorunu düzeltildi deniliyordu.
Tabiki asus kalitesi farkı var ama tuf modelininde sorunları olduğu söyleniyordu.
O da eski tuf serilerinden kalma bir sorun :D. Size güvenerek söylüyorum, Acer kendisini geliştirmişse o zaman karar arkadaşın.

O da eski tuf serilerinden kalma bir sorun :D. Size güvenerek söylüyorum, Acer kendisini geliştirmişse o zaman karar arkadaşın.
Asus da kendini geliştirmişse yeni ekran kartı her zaman için iyidir .😄

Site pek güvence vermiyor
Çoğu online satış platformunda satış yapan mağza güvenlik olarak sorun yaşamazsınız.

Çoğu online satış platformunda satış yapan mağza güvenlik olarak sorun yaşamazsınız.

Aynı ürün aynı satıcı Hepsiburada da var Link fiyat farkı var. Fiyat farkı var ama taksit imkanı daha rahat Hepsiburada da

Son düzenleme:

Geri
Yukarı