25-30 bin TL 1080p orta/yüksek grafikler için sistem önerisi

mOOsliman31

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Ben bir sistem toplamayı düşünüyorum. 25 30 bin TL bütçem var. RTX 4060 Ti almayı düşünüyorum ama 8 GB diye şüpheleniyorum. Gerçi oyunları ultrada değil de 1080p orta veya yüksekte oynarım. Bir de bir sıkıntı, hazır sistem alacağım vebayağı uyguna geliyor i5 12400F ile ama ileride NZXT kasa ile ve sıvı soğutmayla desteklemek istiyorum. Sizce ne yapayım? Sadece kasa için bu bütçe zaten PC vardı ama GTX 1650 Super yetersiz geldi satacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Ben bir sistem toplamayı düşünüyorum. 25 30 bin TL bütçem var. RTX 4060 Ti almayı düşünüyorum ama 8 GB diye şüpheleniyorum. Gerçi oyunları ultrada değil de 1080p orta veya yüksekte oynarım. Bir de bir sıkıntı, hazır sistem alacağım vebayağı uyguna geliyor i5 12400F ile ama ileride NZXT kasa ile ve sıvı soğutmayla desteklemek istiyorum. Sizce ne yapayım? Sadece kasa için bu bütçe zaten PC vardı ama GTX 1650 Super yetersiz geldi satacağım.

Merhaba, kardeşime doğum gününde bundan almıştım, 3 aydır herhangi bir sorunu olmamış bütçeyi biraz daha artırabilirsen güzel sistem

bu var ama 8gb GPU istemiyorum diyorsan PC Hocası ve Donanımarşivi gibi kanalların indirimli PC videolarını takip et.

33 bine bu sistem alınmaz. Bu fiyata 4070 sistemler mevcut. Konu sahibine tavsiyem kampanyalı hazır sistemlere yönelmeniz.

Haklısınız, ben zamanında 22'ye almıştım, piyasayla ilgili çok bir fikrim yok ama daha üstü varsa niye alınmasın

Yeni konular

Geri
Yukarı