25-30 bin TL arası bütçe ile toplanabilecek sistem önerisi

Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz mı ben 6800 XT aldım rahatım.

Sakın alma bak pişman olucan he.

Sakın bak o VRAM maksimum 3 yıl götürür seni.

Kral zaten 3 sene sonra universiteye gitmiş olacağım bu yüzden fazla uzun süre idare etmesede olur.

Biraz mı ben 6800 XT aldım rahatım.

Sakın alma bak pişman olucan he.

Sakın bak o VRAM maksimum 3 yıl götürür seni.

Bilinçsiz yorum yapma birader. 3 yılı rahatlıkla geçirir. bu kartın 8 GB VRAM şu an ve ileri zaman için yeterli. İleri zamanlarda kart 1080p Ultra da zorlanmaya başlayacak arkadaş da grafikleri düşüreceği için normal olarak VRAM kullanımı azalacak ve 8 GB yeterli gelecek.

Aynen kanka git TLOU oyna Warzone oyna sen bilirsin.

Min 16 GB VRAM.

6 GB 1660 Ti ile oynadım ikisini de cahil herif.

Milleti yanlış yönlendirme. Bütçedeki en iyi sistem benim attığım sistemdir.

Birader bilinçsiz değilim tüm teknoloji kanalları bunu diyor NVIDIA fanboyu olman beni alakadar etmez ben arkadaşa F/P öneri yapıyorum.

Birader bilinçsiz değil tüm teknoloji kanalları bunu diyor NVIDIA fanboyu olman beni alakadar etmez ben arkadaşa F/P öneri yapıyorum.

İnsanları yanlış yönlendiriyorsunuz. Bütçedeki en iyi sistemi atıyorum boş boş 16 GB ancak yeter diyorsun. 4K'da mı oynayacak bu adam 4060 ile? 8 GB 1080p için yeterli.

Kanka ne oynadın acaba sen? Ultra grafiklerde 8 gb ram i geçiyor ne anlatıyosun?

Cahillikte 1 numarasın haberin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…