25-30 bin TL PC ve monitör önerisi

Çok sağol ben tam bilmediğim için siteleri vs bu gaming gen güvenilir herhangi bir sorun yaşamaycağım bir site değil mi?
kasayı beğendim bu arada biraz bütçemi aşıyor monitörle ama bakacağım bir de yakın zamanda bu sitelerde herhangi bir indirim günü yaklaşıyor mu

prime777 nin attığıyla bunun arasında çok büyük performans farkı var mıdır?

Çok sağ ol ben tam bilmediğim için siteleri vs bu Gaming gen güvenilir herhangi bir sorun yaşamaycağım bir site değil mi?
Kasayı beğendim bu arada biraz bütçemi aşıyor monitörle ama bakacağım bir de yakın zamanda bu sitelerde herhangi bir indirim günü yaklaşıyor mu?

Prime777'nin attığıyla bunun arasında çok büyük performans farkı var mıdır?

Ti daha performanslı. Değecek fark denilebilir.

Gaming.Gen.TR güvenilir. Kendim aldım başka sistem.

Anladım teşekkürler

bu rtx 4060 ti 8gb vramli ekran kartlarında takılmalar ve iyi performans göstermediğini gördüm de youtubede bu doğru mu sizce mesela 4060 8gb alacağıma 3060 12 gb alsam daha avantajlı mı

Son düzenleme:
Anladım teşekkürler.

Bu RTX 4060 Ti 8 GB VRAM'li ekran kartlarında takılmalar ve iyi performans göstermediğini gördüm de YouTube'da bu doğru mu sizce mesela 4060 8 GB alacağıma 3060 12 GB alsam daha avantajlı mı?

FHD için 8 GB VRAM yeterlidir. 4060 Ti veya 4060, 3060 12 GB'dan daha iyi teknolojilere; DLSS 3.5, DLSS kare oluşturma efsanesine ve daha iyi güç tüketimine, yeni mimariye ve gelişmiş kas gücüne sahip. 12 GB VRAM 3060 için, oyun için şov.

FHD için 8 GB VRAM yeterlidir. 4060 Ti veya 4060, 3060 12 GB'dan daha iyi teknolojilere; DLSS 3.5, DLSS kare oluşturma efsanesine ve daha iyi güç tüketimine, yeni mimariye ve gelişmiş kas gücüne sahip. 12 GB VRAM 3060 için, oyun için şov.
Anladım tekrardan çok teşekkürler

sana son bir soru sorsam. Şöyle bir pc daha gördüm bu daha iyi mi sadece işlemci farklı galiba

Son düzenleme:
Anladım yani senin attığın PC cidden güzelde biraz siteden dolayı içim rahat etmedi internetten videolar falan izledim de sürekli sorun yaşayanlar falan olmuş tam o yüzden emin olamadım.

Ben de ayni siteden aldim. Duzgun geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı