25-30 bin TL yazılım & oyun için uzun vadeli laptop önerisi

Bütçe
25.000-30.000

Whaskys

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, konu başlığında da belirttiğim gibi 25-30k bandında oyuncu ve yazılım-tasarım işlerimi halledebileceğim laptop önerileriniz varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Öneriler için teşekkür ederim.Size göre içlerinden en iyisi hangisidir? Acer Nitro 16 almayı düşünüyordum bende ama 8GB Ram çok az gibi geldi ve ısınma sorunu var mıdır? Ram yükseltmek için DDR5 5600MHz ram mi olması gerekiyor? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Öneriler için teşekkür ederim.Size göre içlerinden en iyisi hangisidir? Acer Nitro 16 almayı düşünüyordum bende ama 8GB Ram çok az gibi geldi ve ısınma sorunu var mıdır? Ram yükseltmek için DDR5 5600MHz ram mi olması gerekiyor? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
TUF daha iyidir. Bu fiyattaki pili diğerlerine nazaran en iyi giden cihaz hem de.

Öneriler için teşekkür ederim. Size göre içlerinden en iyisi hangisidir? Acer Nitro 16 almayı düşünüyordum bende ama 8 GB RAM çok az gibi geldi ve ısınma sorunu var mıdır? RAM yükseltmek için DDR5 5600MHz RAM mi olması gerekiyor? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Aynı kasa Nitro 16 AN16-41 NH. QLLEY. 001 kullanıyorum Full yükte 80 dereceyi geçmiyor işlemci ekran kartıda 150W'larda 82 dereceyi görüyor maksimum. Evet tek kanal RAM yetersiz kalıyor özellikle rekabetçi oyunlarda o yüzden ben çift kanal yaparak kullandım 5600 MHz almak gerekiyor.

Buradan kullandığım modelin incelemesine bakabilirsin. 4050 ile kasa aynı.

ASUS'un Acer'a göre işlemci hızı daha düşük ama çekirdek sayısı daha fazla. Sizce aradaki fiyat farkına değer mi? Acer olan 140Watt ayrıca.

Tamamen kullanımına göre değişir. Yazılım ağırlıklı kullanacaksan cihazı işlemci önemli olacaktır. Tasarım ağrılıklı kullanacaksan ekran kartı önemlidir. Kullanım durumuna göre seçim yapın. 2 cihazda gayet güzel.

Tamamen kullanımına göre değişir. Yazılım ağırlıklı kullanacaksan cihazı işlemci önemli olacaktır. Tasarım ağrılıklı kullanacaksan ekran kartı önemlidir. Kullanım durumuna göre seçim yapın. 2 cihazda gayet güzel.
Oyun geliştiricisi olduğum için iki alanda benim için önemli hocam ikisinden de feragat edemem maalesef.
Ayrıca şöyle bir ürün buldum Victus serisinden HP Victus 16-R0047NT Intel Core i5 13500H 16.1 Ekran kartı watt değeri kaç tam olarak bilmiyorum.Sizce watt değeri çok farkeder mi bu durumda?

Oyun geliştiricisi olduğum için iki alanda benim için önemli hocam ikisinden de feragat edemem maalesef.
Ayrıca şöyle bir ürün buldum Victus serisinden HP Victus 16-R0047NT Intel Core i5 13500H 16.1 Ekran kartı watt değeri kaç tam olarak bilmiyorum. Sizce watt değeri çok fark eder mi bu durumda?

Oyun geliştiricisiysen i5'ler üzer.
Bütçeyi biraz daha arttırıp bu modeli alabilirsen her türlü rahat edersin.

Oyun geliştiricisiysen i5'ler üzer.
Bütçeyi biraz daha arttırıp bu modeli alabilirsen her türlü rahat edersin.

Teşekkür ederim son attığınız hoşuma gitti aciliyeti olduğu için bu modeli alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı