25-30 bin TL'ye hazır sistem önerisi

bysum

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Radeon RX 590 Saphire Nitro+
Intel Core i5-13400F
GSKILL 8GB RipjawsV Kırmızı DDR4 3000MHz (2X)
THERMALTAKE LITEPOWER 650W
Arkadaşlar yeni sistem almak istiyorum, birazcık araştırıp böyle bir bilgisayar buldum benim için yorumlayıp sistem önerirseniz çok mutlu olurum. Not: Dual ekran kartı sevmiyorum, AMD ekran karti sevmiyorum.
Bulduğum sistem: FORGE-MAG4060Ti / AMD Ryzen 5 7500F MPK / MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 16GB OC / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Bu bilgisayar bence fazlasıyla güzel dostum fakat ekstra HDD veya SSD alman gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ventus modeli rezalet. Boruları incecik ve malzemesi kötü, ısınma problemi olduğunu yaklaşık 30 kere okumuşumdur. SSD çöp. Anakart en azından ASUS'un giriş seviyesi anakart'ı olsa daha iyi olur. PSU daha yüksek Watt olabilirdi, kasa idare eder. RAM de yükseltilebilir. Fahiş fiyat.

İşlemci soğutucu ekleyip alabilirsin.

Konuda attığın sisteme göre performans olarak aynı olsa da bileşen kalitesi açısından bir tık daha iyi.

ASUS Dual modeli, MSI Ventus'tan daha iyi. WD Blue SN580, WD Green'e göre daha iyi. PSU aynı segment olsa da 650W. Fiyat olarak da daha avantajlı sistem.

Arkadaşlar yeni bir tane konu açacağım fiyat 40k civarı arttı çünkü. Eğer işi biliyorsanız yeni açacağım konuyada bakar misiniz lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı