25-30 bin TL'ye oyun ve iş için bilgisayar önerisi

Bütçe
25.000-30.000 TL arası

mirrored_264

Yoctopat
Daha fazla  
Laptop alacağım ve kazık yememek için size danışmak istedim. RAM 16 veya 8, SSD 512 GB üstü ve i7 işlemci olsun. Nesli 12-13 olursa iyi olur. Babamla beraber kullanacağız. Babam iş için PDF dosyalar indiriyor o kadar. Ben ise oyun oynayacağım ama aman amanlık bir performans beklemiyorum. Bir de laptoplarda işlemci yazan kısımda karmaşık harfler var. Sondaki harf ise bilgisayarın özelliğini belirliyormuş. Sonunda H olanları tercih ederseniz iyi olur. Şimdilik bunu almayı düşünüyorum yanı fiyata daha iyi bulursanız bana haber verin.

Atılan Nitro 16'yı alın bu bütçenin en iyisi, hayırlı olsun. Bunu yani: Acer Nitro 16 AN16-41-R9M3 NH.QKBEY.004 Ryzen 5 7535HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050 16" WUXGA Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Sağ olun hocam eyvallah.

peki başka ne önerirsin

@mirrored_264 Macun değiştirme imkanın varsa buna bak, degistiremezsen Nitro 16 al geç.

Ben şu anda 7 yıllık HP laptop kullanıyorum bataryası bitmiş prize takmadan çalışmıyor onu bile almıyor ben bilgisayarı hiç tamirciye götürmedim 7 yıldır o yüzden bakamam. Bir de ne kadar aralıkla termal macun değiştirmem lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…