25-30k kasa önerisi

Ahmetyetis1

Zeptopat
Daha fazla  
Selam benim monitörüm var 165 Hz, monitöre ihtiyacım yok ama şu anda güzel bir kasaya ihtiyacım var. Gerçekten bana 25-30k arasında güzel bir kasa önerebilir misiniz? Aklımda tek bildiklerim RTX3070 ve R5 5600 var ve başka hiçbir şeyini bilmiyorum bilgisayarın, acaba yardım edebilir misiniz?

Bence 5000 serisini bekle o zamana kadar idare et. Yılın son çeyreğinde gelecek o zamana kadar o sistem seni çok rahat idare eder.

VULCAN-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX GeForce RTX 4060 Ti 1-Click OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar

[/URL]

Son düzenleme:
İfadeler: fiu

Ti alr o fiyata.

Doğrudur. Ben attığım sistemi ekim ayında almıştım piyasanın bu kadar değişeceğini düşünmemiştim. Attığınız sistem daha iyi gibi gözüküyor.

Kardeşim adama ölü soket intel ve DDR4 eski nesil RAM olan sistem önermişsin bu bütçede saçmalığın ta kendisi bu öneri. Ahahahah.
Kardeşim sen şakamısın ddr5 sistem attım seninkinin aynısı konuşmak için konuşuyorsun sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…