25 bin TL bandında gaming laptop önerisi

Mertknd

Hectopat
İyi sosyaller. 25k civarı bir bütçem var. Oyun için laptop almak istiyorum. İş içinde kullanacağım ancak Office programları vs olacağı için o çok önemli değil. Öncelik oyun için olacak. Araştırmaktan deyim yerindeyse beynimiz çorba oldu. HP bakıyoruz bir sorun yazılıyor. Acer bakıyoruz başka sorun yazılıyor. MSI bakalım diyoruz watt düşük yazılıyor. Bir türlü seçim yapamadım. İllaki ısınma olacak ya da başka problem olacak ancak almışken düzgün olanı almak istiyorum. Teknik olarak bilgi verip tavsiye de bulunan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
o problemleri heryerde görürsünüz illaki. 100klık falan almanız lazım. bunlar önerilerim:
Amazon.com.tr

Amazon.com.tr
(ram eklemesi yaparsınız)
hemen hemen aynı pc ler arasında gidip geliyorum. Acer veya HP tercih edeceğim. Ben daha önce AMD işlemci kullandım. Bu bir fark yaratır mı ? Tekrardan AMD mi almalıyım yoksa İNTEL alsam fark yaşamadan kullanır mıyım ? Veya +2 bin bütçe çıkarsa şu model daha iyi diyebileceğiniz model varsa ona da bakmak isterim.

hemen hemen aynı pc ler arasında gidip geliyorum. Acer veya HP tercih edeceğim. Ben daha önce AMD işlemci kullandım. Bu bir fark yaratır mı ? Tekrardan AMD mi almalıyım yoksa İNTEL alsam fark yaşamadan kullanır mıyım ? Veya +2 bin bütçe çıkarsa şu model daha iyi diyebileceğiniz model varsa ona da bakmak isterim.
inteli daha öneririm ama amd kullandım ve sorun hiç yaşamadım. 2k daha artarsa 3050ti ile falan gelen gördüm 3060 durumundan üstteki daha iyi fakat watt değerlerini bulamadım. Alırken illaki kontrol edin. 45 wattlık 3060 tansa 80w 3050ti daha iyi tabi.

Acer tercih et, HP olanda MUX yok 3060 olsa dahi genel olarak daha düşük performans verecektir. R5 5600H ile i5 12500H denk bile değil zaten i5 12. nesil direk.

Yeni konular

Geri
Yukarı